reklama

Bez pieczywa i ziemniaków!!!

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez wiktoria3, 24 Sierpień 2011.

1. wiktoria3

wiktoria3 Zaciekawiona BB

Hej czy ktoś z was odchudzał się w taki sposób że nie jadł tylko chleba,ziemniaków,ryżu,kaszy,no i slodyczy a tak to wszystko normalnie?Ile można schudnąć w miesiąć?Muszę zaznaczyć że mam do zgubienia15kg.Pozdrawiam :)))

2. kora30

kora30 Fanka BB :)

jakieś węglowodany jednak powinnaś chyba jeść? moze zmniejsz ilość , zmień jakość (ciemne pieczywo a nie bułki), ale jednak coś węglowodanów jedz... "paliwo" jednak jest potrzebne...
    takiej diety nie stosowałam...
    http://diety.interia.pl/artykul66_Rezygnuje-z-chleba-czy-warto.html - tutaj link o chlebusiu w diecie

Ostatnia edycja: 24 Sierpień 2011
  3. reklama
  4. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Poczytaj o diecie South beach. Tam nie jesz węglowodanów przez 2 tygodnie potem troszkę ale tych dobrych. Przez pierwsze dwa tygodnie schudniesz od 3-6kg potem ok 1kg na tydzień ale oprócz tych produktów, które wymieniłas nie jesz jeszcze kilku innych. Polecam schudłam na tej diecie 15kg przed ciążą teraz znów ją stosuję:)

5. kora30

o to moze i ja skorzystam :)

6. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Na prawdę polecam bo jesz wszystko, nie chodzisz głodna a efekty są na prawdę szybko. Dieta ma wiele wspólnego z dietą cukrzycową. Wymyślona została przez kardiologa i ma służyć poprawie stanu krwi i serca. Ja po pierwszym tygodniu, który minął w poniedzialek -2kg. Następne ważenie w poniedziałek:)

7. kora30

no, musze troche poczytać i sprawdzić czy da sie stosować przy moim trybie życia... zobaczymy

8. wiktoria3

Dzięki kakakarolina,od jutra zacznę stosować tę dietę,o rezultatach będe pisać!!!

9. wiktoria3

Tylko czy w tym 1 etapie to nawet zielonej herbaty nie można?a w 2 to można już pić normalnie kawę i herbate? bo jakoś nie mogę doczytać?Dzięki:happy:

10. reklama
  11. kakakarolina

kakakarolina Moderator

ja piję normalnie kawę:) takie moje grzeszki inaczej mnie głowa boli więc odpuszczam. Zielona herbatę tez bym piła

12. aga6671

aga6671 Mama Hani i Tomka

Kora:-D:-D:-D
    Ja piję na SB 3 litry zielonej herbaty dziennie..teraz przy upałach jakoś nie moge sie napić wodą:) I na I fazie piję kawe z mlekiem:)

Poleć forum