reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bez pieluchowe wychowanie...:)

reklama
Cześć. Moja mama nas tak wychowywała i mnie też do tego namawiała. Trochę trzeba mieć dyscypliny żeby nauczyć się kiedy dziecko chce siusiu. My używamy pieluszek materiałowych, mam nadzieję że to pomoże nam szybko się pozbyć problemu pieluszkowania.
 
Cześć. Moja mama nas tak wychowywała i mnie też do tego namawiała. Trochę trzeba mieć dyscypliny żeby nauczyć się kiedy dziecko chce siusiu. My używamy pieluszek materiałowych, mam nadzieję że to pomoże nam szybko się pozbyć problemu pieluszkowania.

Mam czworo dzieci i wzdycham jak to czytam...Powodzenia,ale nie sądzę,żeby używanie pieluch materiałowych miało pomóc w szybszym załatwianiu się dziecka do toalety.No chyba ,że w szyszym odparzeniu pupy...
 
Pampersy to wygoda.
Bo dziecko nie czuje tak szybko wilgoci.
Nas rodzice wychowali na tetrach. Odpowiednia opieka i kontrolowanie suchości dziecka nie przyczyni sie do odparzań.
Pieluszki materiałowe zwane ekologicznymi sa drogie ale wielorazowego użytku. Zazdroszcze mama które mają na tyle czasu by móc nauczyc dziecka tak szybkiego robienia siusiu do nocniczka.

Ja niestety przy dziecku domu szkole i pracy jestem wygodna i uzywam pieluszek jednorazowych
 
przy pierwszym maluchu uzywalam tetry i pampersow...Przy tetrze nigdy nie bylo odparzonej pupy, powtartzam - nigdy...
A musze powiedziec, ze pokazalam filmik M i dzis Mala zrobila siusiu do malutkiej plastikowej miseczki - no w szoku bylam :))))
 
He he ,gratulacje!! 3misięczne dziecko załatwia się do nocniczka i pewnie jeszcze woła "mamo chcę siusiu"-po prostu rewelacja......Życzę dalszych sukcesów
 
reklama
anne sie rozkreca :D

moj w pieluchach jak dla mnie za wczesnie na nocnik ..
na to bedzie jeszcze czas ...

ale to tylko moje skromne zdanie :*
 
Do góry