reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

Bezdechy u dzieci

Aniuśka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witajcie. Co możecie mi powiedzieć na temat bezdechu u dzieci? Skąd się biorą? Jak sobie z nimi radzić?
Moja córka jak zaczyna mocno płakać ma takie Bezdechy. Potrafi trwać do minuty. Zawsze przy tym panikuje nie wiem co zrobić. Na bilansie mówiłam o tym pediatrze mówił że to normalne i że trzeba wtedy lekko klapsy dawać ale u mnie to nie pomaga. POMOCY!

reklama

littlebabe

Rozwiązania
0
Klapsy? Serio.. Słyszałam by dmuchnąć lekko w buźkę dziecka, u mnie w rodzinie to dmuchanie delikatne było stosowane, ale o klapsach nigdy w życiu nie słyszałąm.. Według mnie to może być jeszcze większy stres dla dziecka, takie nagłe klepnięcie.
I najważniejsza rada - nie panikuj.

BetiPS

Rozwiązania
1
Otwierałam lodówkę i kierowałam głowę dziecka w jej stronę. Zimne powietrze pomaga.

IwonaPs.

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
U mojej siostry syn miał takie bezdechy jak zaczynał płakać od razu robił się siny i nie oddychał. Lekarz kazał jej wtedy wsadzać palec do buzi a w ostateczności mówił, żeby kropiła go wodą po buźce. Chyba koło roku problem minął. Jej coś mówili, że takie małe dzieci mają jeszcze niedojrzaly układ nerwowy.

milla1982

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
M
Witajcie. Co możecie mi powiedzieć na temat bezdechu u dzieci? Skąd się biorą? Jak sobie z nimi radzić?
Moja córka jak zaczyna mocno płakać ma takie Bezdechy. Potrafi trwać do minuty. Zawsze przy tym panikuje nie wiem co zrobić. Na bilansie mówiłam o tym pediatrze mówił że to normalne i że trzeba wtedy lekko klapsy dawać ale u mnie to nie pomaga. POMOCY!
Mój Synek miał takie do 4 roku życia. Potrafił nawet zmedlec i jak się pchnął,to bezwiednie siusial. To było straszne,zawsze przeżywałam bardzo każde takie zdarzenie. Przeszło po 4 roku,jak stal się świadomy tego,co się dzieje. Jest zdrowiutenki.

Sopek

Moderator
Rozwiązania
2
U mojego syna trwało dwa lata, tez tracił przytomność. Pomagało dmuchanie w twarz, skrapianie wodą buzi, szybka zmiana pozycji..

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Test

Przetestuj X-Fly, wózek marki X-lander

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/04/2019

Test

Przetestuj zestaw do karmienia marki Yoomi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/04/2019