reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bezmózgowie

dzisiaj byłam na wizycie w rotunda hospital. i wszystko jest ok!!!!!!!!!!!!! doktor powiedział, że po 3 cyklach mogę się starać o dzidziusia. dostałam zwiększoną dawkę kwasu foliowego. kazał myśleć pozytywnie i chodzić z uśmiechniętą buzią. boję się strasznie, ale będziemy próbować. trzymajcie kciuki!!!
 
reklama
dzisiaj byłam na wizycie w rotunda hospital. i wszystko jest ok!!!!!!!!!!!!! doktor powiedział, że po 3 cyklach mogę się starać o dzidziusia. dostałam zwiększoną dawkę kwasu foliowego. kazał myśleć pozytywnie i chodzić z uśmiechniętą buzią. boję się strasznie, ale będziemy próbować. trzymajcie kciuki!!!
bede trzymac kciuki kochana:) napewno Wam sie uda:) nie stresuj sie tylko,wiem ze latwo powiedziec ale stres nie pomoze.
 
Martycha1 gratuluję tzw "zielonego światełka" od gin. Cieszę się z Tobą równie mocno. Ale zarazem zachęcam do zrobienia kilku choć podstawowych badań. Zawsze warto je wykonać. Bo organizm jak auto od czasu do czasu potrzebuje generalnego przeglądu i oceny co jest ok a co do "wymiany" czy naprawy. Jest taki wątek badania po poronieniu. Który jest warto przeczytać. Znajduje się w dziale poronienia, jest tematem u góry tzw "przyklejonym"
Naprawdę warto się przebadać. Nawet dla swojej czystości sumienia. Że jako człowiek, matka zrobiłam wszystko by dzidzia mogła przyjść na świat zdrowa.
Życzę Ci wytrwałości. Trzy miesiące zlecą Ci szybciutko jak każdej z nas... a później czekają staranka jakże przyjemne.. a później II kreseczki na teście i oby najwspanialsze w życiu 9 miesięcy..
 
Az mi łezka poplyneła..wspulczuje kochana calym serduszkiem...podjelas słuszną decyzje..;*
u mnie w miasteczku jest taka jedna pani..pracuje w spozywczym to jej sklep..rok temu tez była w ciązy..i jej dziecko spotkało to samo..lekarze zapewniali ze wszystko jest dobrze..urodzila niezywe dzieciatko bez połowy czaszki i mózgu..a wiecie ze kazali jej rodzic siłami natury??:szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:..

nie wyobrazam sobie tego...
całuje..mocno;**
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Az mi łezka poplyneła..wspulczuje kochana calym serduszkiem...podjelas słuszną decyzje..;*
u mnie w miasteczku jest taka jedna pani..pracuje w spozywczym to jej sklep..rok temu tez była w ciązy..i jej dziecko spotkało to samo..lekarze zapewniali ze wszystko jest dobrze..urodzila niezywe dzieciatko bez połowy czaszki i mózgu..a wiecie ze kazali jej rodzic siłami natury??:szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:..

nie wyobrazam sobie tego...
całuje..mocno;**
niestety tak jest ze nawet jak dziecko jest martwe kaza rdzic SN.... bez sensu....
 
1. Jeśli ty wypowiadasz się na temat czyiś dzieci i masz w podpisie jak byk napisane
że karmiłaś tyle i tyle tym i tym to nie rozumiem czemu nie mogę odnieść się do tego w
w swoich postach.
2. Oczywiście forum służy wymianie poglądów ale moim skromnym zdaniem NIE SŁUŻY
oceniania negatywnie czyiś decyzji w takiej sprawie.
Udzielasz się na forum onetu? Jeśli nie to powinnaś tam znajdziesz ludzi swojego pokroju.
Co do wiary to z tego co wiem to nie kilkadziesiąt tylko ładnych parę setek tysięcy osób
modli się codziennie za pokój na świcie i głodujące dzieci i mało to daje ...
3. Dobrym człowiekiem szczerze przyznam że nie jestem ale ale!
Jak może Ci "wisieć" taka zbłąkana owieczka jak biedny QLf?
Słaba z Ciebie Katoliczka/Jehowa/Prawosławna/Muzułmanka/Zielono Świątkowa itp.
(niepotrzebne skreślić)


Moim zdaniem prowadzimy ostrą dyskusję a Ty uważasz że
to zaśmiecanie wątku?
Staje w obronie założycielki wątku jednocześnie gardząc twoim postem.
Sama pisałaś że forum służy dyskusji ...

mądrze prawisz chłopie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witaj, ja również uważam, że podjęłaś bardzo trudną i słuszną decyzję. Jestem pełna podziwu dla Ciebie. Naprawdę wybrałaś to, co dla Twojego Maleństwa było najlepsze w tej sytuacji. Swoje maleństwo na zawsze będziesz nosić w swoim sercu. Trzymam kciuki aby wreszcie się udało i żebyś została szczęśliwą mamą zdrowego bobaska.
Pozdrawiam
 
reklama
Podpisauje sie pod "chlopem" ;-)

Uwazam ze dziewczyna podjela sluszna aczkolwiek bardzo ciezka decyzje...i nikomu nie zycze byc w podobnej sytuacji..z pewnoscia serce pekalo Jej gdy musiala raz ,ze podjac taka decyzje, a dwa stracic bezpowrotnie kochane dziecko ktore tak pragnela... Trzymaj sie kochana...Zycze duzo sily...i wspanialego zdrowego dzidziusia...
 
Do góry