reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bezmózgowie

Kiedyś pamiętam jak objechałam laskę, bo na forum chwaliła się, że usunęła ciążę, bo była z gwałtu.
Taką to spalić na stosie. A Ty kochana dokonałaś dobrego wyboru. Też nie zdecydowałabym się na noszenie dziecka, o którym wiedziałabym, że umrze. Teraz czekasz na maleństwo. Trzymam kciukasy, wszystko będzie dobrze!!!
 
reklama
Martycha1 widzę po twoim suwaczku, że już 5 tydzień nosisz w sobie małą istotkę, życzę Ci wiele zdrowia, niech maleństwo rośnie, a ciąża przebiegnie w spokoju. Trzymam za Ciebie i Twoje maleństwo kciuki, żebyście za te kilka tygodni mogli cieszyć się z cudu narodzin.
 
to już prawie rok..... rok odkąd usłyszałam wyrok... przez ten czas wylałam wiele łez, gdzies odeszła część mnie. wytrwałam tylko i wyłącznie dzięki ogromnemu wsparciu rodziny oraz zupełnie obcych ludzi. dzisiaj chciałam podziękować jeszcze raz wszystkim, którzy wyciągnęli do mnie rękę. dzięki Wam odbiłam się od psychicznego dna. dzisiaj już jestem innym człowiekiem. nosze swoje pierwsze maleństwo w sercu i zawsze będę mówiła, że mam dwoje dzieci...
to już prawie rok..... dzisiaj spodziewam się drugiego maleństwa. po seriach badań wiem, że wszystko z moim synkiem jest dobrze. drżę o Niego codziennie i nigdy nie przestanę. to maleństwo jest sensem mojego życia :happy2:. kocham Go najbardziej na świecie.
chciałam napisać wszystkim Aniołkowym Mamusiom, żeby się nie poddawały, że zawsze zza chmur wychodzi słońce. zawsze będziemy miały swoje maleństwa w sercach, zawsze towarzyszyć nam będzie ból, ale mimo to warto jest żyć!!!
 
Ostatnia edycja:
chciałam podziękować wszystkim wspaniałym ludziom z forum za kciuki i wsparcie. dzięki Wam doczekałam się ślicznego i zdrowego syneczka!!! teraz wiem, że wiara czyni cuda :) mój aniołek czuwa nad Natankiem.
 
martycha, długo nie było mnie na forum. Zajrzałam, czy coś się u Ciebie zmieniło i... och jak się cieszę! Że się nie poddałaś, że nie zatopiłaś się w rozpaczy, tylko odbiłaś od dna i popłynęłaś ku słońcu! Tak to jet, że tragedie pomagają nam docenić szczęście:-) Życzę Ci Kochanie samych radości i żeby Ci synuś (jest prześliczny:tak:) zdrowo rósł i się rozwijał:-) Trzymaj się zdrowo i szczęśliwie:tak:
 
+Dziś jak szukałam informacji znalazłam ten wątek....
Mam ten sam problem
Jestem w 13 tyg ciąży i też została zdiagnozowana anencefalia u mego dziecka...
Biję się z myślami,nie wiem co robić,ciągle mam wrażenie,że to zły sen z którego się zaraz obudzę....
 
reklama
Do góry