reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezowocne starania

Cześć. Niestety ostatni cykl zaliczylam do straconych i teraz znowu zaczęliśmy od clo. Tym razem miałam go przyjmować od 4dc do 8 dc. W dniu spodziewanej przeze mnie owulacji niestety lekarka nie miała już czasu mnie przyjąć. Wiec umówiliśmy sie na wizytę w 13dc. Co sie okazało: owulacji wtedy jeszcze nie było, ale byly 3 piękne pęcherzyki po 20, 22 i 24mm. Dała mi orvitrelle i 14dc mocno bolał mnie brzuch (zastrzyk zadziałał). I znowu z powodu długiego weekendu mogłam przyjść na kontrolę
Udało sie dopiero dzisiaj. Okazalo sie, ze 2 pękły prawidłowo,a ten jeden wyglądało, że nie do końca pękł. Niestety endometrium mam teraz ok 12mm i ona uważa, że jest za małe. Mam od dzisiaj przyjmować estrofem raz dziennie. Czy któraś z Was tez tak późno ( dziś jest 20dc) zaczynała brać estrofem? Podzielcie sie doświadczeniami 😇
Pozdro
 
reklama
Do góry