reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezpieczne kosmetyki dla Dzieci Allerco

Dołączył(a)
14 Czerwiec 2016
Postów
1
Cześć, nie dawno natknęłam się na świetne kosmetyki do pielęgnacji skóry maluszków. Są to kosmetyki dla skóry skłonnej do podrażnień oraz atopowej. To nowoczesne, chronione prawem patentowym preparaty emolientowe, zawierające najwyższej jakości składniki, które zapewniają skórze suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii kompleksową i skuteczną pielęgnację. Jako jedyne na rynku posiadają w swym składzie molekułę Regen7, substancję fizjologiczną, pochodzenia witaminowego, o wysokim potencjale bezpieczeństwa. Ja już przetestowałam i jestem pod wrażeniem jak delikatnie myją i pielęgnują skórę mojego maluszka. Czy któraś z Was słyszała o Allerco?
 
reklama
ja ostatnio dostalam do testowania kosmetyki firmy Allerco
smile.png
bardzo fajne i szczerze polecam dla niemowlaczka


Skóra skłonna do podrażnień i alergii wymaga szczególnej uwagi. Z myślą o delikatnej skórze dzieci i niemowląt oraz o problemach, jakie towarzyszą skórze suchej, wrażliwej, atopowej, skłonnej do podrażnień i alergii, opracowaliśmy innowacyjną linię preparatów allerco®. allerco® to nowoczesne, chronione prawem patentowym preparaty emolientowe, zawierające najwyższej jakości składniki, które zapewniają skórze suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii kompleksową i skuteczną pielęgnację. Jako jedyne na rynku posiadają w swym składzie molekułę Regen7, substancję fizjologiczną, pochodzenia witaminowego, o wysokim potencjale bezpieczeństwa. Preparaty allerco® rekomendowane są do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt oraz osób dorosłych. allerco® to produkty hipoalergiczne, nie zawierają żadnych substancji zapachowych i barwników. allerco® zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie i natłuszczenie. Zmniejsza szorstkość i suchość skóry, przywraca skórze równowagę, odbudowując jej płaszcz hydrolipidowy. Skuteczność produktów z linii allerco® została potwierdzona badaniami dermatologicznymi. Preparaty allerco® polecane są do stosowania u dzieci i niemowląt oraz u osób dorosłych.
Przeznaczone są do codziennej i regularnej pielęgnacji skóry:
dzieci i niemowląt,
atopowej,
skłonnej do podrażnień i alergii,
przesuszonej, o obniżonym poziomie nawilżenia, z objawami nadmiernej szorstkości naskórka i skłonnością do jego złuszczania,
wrażliwej, reagującej podrażnieniami na wszelkiego rodzaju środki myjące, standardowe kosmetyki pielęgnacyjne oraz niekorzystne warunki otoczenia (wiatr, niską i wysoką temperaturę, klimatyzację, centralne ogrzewanie, niską wilgotność i inne).
Preparaty allerco® mogą być stosowane w profilaktyce przez osoby o normalnej skórze ciała, skłonnej do okresowego wysuszania i nadmiernego rogowacenia naskórka. Preparaty wchodzące w skład linii allerco® są dostępne w aptekach.
 
Produkty bardzo interesujące i dobre. Krem zdaje egzamin zwłaszcza w ciepłe dni.
Uważam że emulsja do kąpieli Allerco jest znakomitym produktem ponieważ, znakomicie nawilża suchą skórę mojej córki i nie potrzebne jest stosowanie oliwki po kąpieli. Dodatkowym atutem jest to iż skóra wygląda na zdrową bez przebarwień. Wydajność pojemnika jest duża więc wystarczy na dłuższy czas, cena również przemawia za #Allerco ponieważ tego typu kosmetyki dla dzieci są bardzo drogie.
 
Miałam okazję testować te kosmetyki razem ze streetcom i jestem bardzo zadowolona, emulja super nawinża a krem na odparzenia nie przesusza! Super
 
Aaaaj te wasze reklamy. Wiecie czemu nigdy nie kupię Allerco? Bo nie lubię oszustów. I teraz pokuśmy się o małą analizę. W pierwszym poście milkshake1 pyta o to czy znamy tę markę na A popisując się ulotkową wiedzą. Konto napisało jeden post, założyło się tylko po to, żeby zachwalać A i zapytać o inne opinie.
1.jpg

W odpowiedzi dostaje bardzo wyczerpują odpowiedź od kolejnego nowego konta, które ma oczywiście 1 post i jest na forum od piątku.
2.jpg


Kolejna odpowiedź ale tutaj zaskoczenie!
3.jpg

Postów aż 7. Ale sprawdźmy o czym napisano 7 postów
4.jpg

No niewiarygodne. Wszystkie posty w różnych tematach o cudach jakie powoduje stosowanie marki A. Czyżby ta osoba się niczym innym nie interesowała? Możliwe. Aha konto od piątku.

Kolejna odpowiedź. Pani napisała 3 posty. Niech zgadnę o czym....
5.jpg


Aha. No i ostatnia odpowiedź od świeżynki z jednym postem.
6.jpg

Pozostawiam do oceny czytającym i pozdrawiam nawet was spamerki, choć to pewnie jedna osoba. :)
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    41,8 KB · Wyświetleń: 2 293
  • 2.jpg
    2.jpg
    75,3 KB · Wyświetleń: 2 292
  • 3.jpg
    3.jpg
    58,2 KB · Wyświetleń: 2 283
  • 4.jpg
    4.jpg
    93,9 KB · Wyświetleń: 2 307
  • 5.jpg
    5.jpg
    64 KB · Wyświetleń: 2 288
  • 6.jpg
    6.jpg
    43,1 KB · Wyświetleń: 2 294
reklama
Witam,
nie wiem jak Wy, ale ja w ciągu ostatnich tygodni miałam możliwośc stosowania produktów allerco: emulsji do kąpieli oraz kremu przeciwodparzeniowego. Ten pierwszy: delikatny, nie drażniący nosa zapachem, o wspaniałem konsystencji, przemówił do mnie dzięki efektowi w postaci nawilżonej i odżywionej skóry. Krem przeciwodparzeniom zdobył moje zaufanie w 100%, super konsystencja, super skład, powodujący powstanie bariery ochronnej, dzięki czemu skóra nie jest narażona na podrażnienia, odparzenia. Mojemu dziecku bardzo często ulewa się pokarm, dostając się w okolice szyji, mocząc ubranie. Nie zawsze do końca udawało mi się obmyć w/w miejsca, dlatego też często wyskakiwały krostki, zaczerwienienia. Zaczełam stosować krem przeciwodparzeniom, smarując szyję, klatkę piersiową czy też podbródem dziecka. Był to najlepszy wybór, ponieważ krem skutecznie stworzył barierę ochronną, nawilżając skórę jednocześnie. Ja i moja pociecha jesteśmy zadowoleni.
 
Do góry