reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezpieczne kosmetyki

Bvm

Dołączył(a)
23 Październik 2023
Postów
2
Hej dziewczyny!

Przychodzę do Was z zapytaniem jakie kosmetyki wam się sprawdziły, oczywiście bezpieczne w ciąży.
Mam na myśli balsamy, olejki, kremy ale też np. podkłady 😊
Wiem że dużo dziewczyn rezygnuje w ciąży z makijażu, ale czasem fajnie jest się wystroić i ładnie wyglądać dlatego pytam co Wam się sprawdza ☺️
 
reklama
Hej dziewczyny!

Przychodzę do Was z zapytaniem jakie kosmetyki wam się sprawdziły, oczywiście bezpieczne w ciąży.
Mam na myśli balsamy, olejki, kremy ale też np. podkłady 😊
Wiem że dużo dziewczyn rezygnuje w ciąży z makijażu, ale czasem fajnie jest się wystroić i ładnie wyglądać dlatego pytam co Wam się sprawdza ☺️
Z makijażu?Dlaczego?
 
Jeśli chodzi o balsamy to smarowałam się mustellą jest bez wonna, dobrze nawilża i zapobiega rozstępom, choć jeśli masz takie skłonności to żaden balsam Ci nie pomoże. Gdzieś kiedyś czytałam, że olejki Cbd nie są polecane do smarowania ale nie wiem ile w tym prawdy. Jeśli chodzi o makijaż to nie używałam żadnych specjalnych kosmetyków, możesz malować się czym chcesz i jak chcesz, tylko zalecane jest stosować do farbę do włosów bez amoniaku i tyle.
 
Hej dziewczyny!

Przychodzę do Was z zapytaniem jakie kosmetyki wam się sprawdziły, oczywiście bezpieczne w ciąży.
Mam na myśli balsamy, olejki, kremy ale też np. podkłady 😊
Wiem że dużo dziewczyn rezygnuje w ciąży z makijażu, ale czasem fajnie jest się wystroić i ładnie wyglądać dlatego pytam co Wam się sprawdza ☺️
Ale dlaczego ktoś miałby w ciąży rezygnować z makijażu? Kosmetyki kolorowe raczej nie zawierają niezalecanych w ciąży składników jak np. retinoidy etc.
 
Do góry