reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Bezpieczne mieszkanie dla dziecka

:-)A ja zmówiłam profesjonalistów.:cool:Przyjechał przedstawiciel, obejrzał dom , zrobił wycenę i fochwo wszystko zabezpieczyli w jedno popołudnie. Co prawda tanio mnie to nie wyszło, ale pomyśleli chyba o wszystkim, łącznie z kablami, kuchenkami, bateriami w łazience itd. POLECAM :-)

Jeżeli chcecie się więcej dowiedzieć to mam tylko nr do przedstawicielki 516401846

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Dzień dobry.
Interesuje mnie temat zabezpieczenia mieszkania przed raczkowaniem/ chodzeniem dziecka.
Widzę że temat ma 10 lat, więc może obecne mamy wypowiedzą się o tym, co jest teraz na rynku? Coś się pojawiło nowego? Coś udoskonalono?
 
Kolory na ścianach stonowane i takie jak Tobie się podobają nie ulegaj trendom. Ciemne kolory zazwyczaj szybko się nudzą, męczą. Polecam jasne stonowane niekoniecznie szare .
Łatwiej takie mieszkanie przemalować jak dzieciaki wybrudzą.
No i polecam drzwi dobrej jakości. Szczególnie przy dzieciach: oknaprim.pl/drzwi-wewnetrzne/ Drzwi wewnętrzne warto jest zamówić u nich. Doradzą najlepsze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry