reklama

Bezpieczne pasty do zębów dla dzieci!

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez Mruczka, 11 Listopad 2012.

1. Mruczka

Mruczka Fanka BB :)

2. Mruczka

Mruczka Fanka BB :)

polecam serdecznie!!

3. reklama
  4. Alex.

Alex. Wdrożona(y)

Moje szkrabki używają pasty firmy chicco, jest w dwóch smakach- ale oni ulubili sobie jabłkowo-bananową:tak: Szukając pasty kierowałam się brakiem fluoru( co niestety zdarza się w innych pastach dla malutkich dzieci). Nawet gdzieś wyczytałam że zawiera bioaktywny wapń co pomaga ząbkom.

5. Malyna

Malyna Zaangażowana w BB

A ja mam pytanie czy wiesz może tudzież na opakowaniu jest informacja od kiedy takową pastę stosować ? Mój chrześniak ma teraz rok i parę ząbków na stanie zapewne to zbyt wczesne myślenie, ale dla własnej wiadomości chętnie bym się dowiedziała, kiedy rozpoczęłaś u dzieci praktykę ich mycia ? A że pasta brzmi ciekawie pomyślałabym o jej zakupie :) A jaki jest drugi smak ? Wiesz ?

6. Alex.

Alex. Wdrożona(y)

A dlaczego za wcześnie?? Skoro ma już rok? Ja "zaprzyjaźniałam " dzieci od małego ze szczoteczką, by później uważały za normalnie mycie ząbków rano i wieczorem. Na naszej bananowej jest od 6 miesięcy wzwyż, a druga to truskawkowa (12m +)

7. Malyna

Malyna Zaangażowana w BB

No właśnie nie wiem zupełnie, nie mam doświadczenia w temacie dlatego zapytałam. A w sumie może i dobrze że doczekał roku to chętnie mu tą truskawkową kupię :D
    A z myciem zębów, rzeczywiście praktyka od małego jest rozsądna, ja sama zrozumiałam dopiero jak zaczęłam mieć w nich dziury :p

8. kasiadz

kasiadz Fanka BB :)

my myjemy ząbki od kiedy pierwszy się przebił czyli od jakiegoś 6 miesiąca :) myjemy ziajką od pierwszego ząbka:tak:

9. sill

sill Zaciekawiona BB

U nas ziajka dla dzieci. Ale pasta o smaku banana i jabłka bez fluoru, mnie zainteresowała.

10. reklama
  11. kosola

kosola Zaciekawiona BB

Witam,

my myjemy Elmex. Pani dentystka mówiła, że jest najlepsza.

12. veryAnka

veryAnka Zaciekawiona BB

U nas Ziajka też

Poleć forum