reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezpieczne pasty do zębów dla dzieci!

reklama
Moje szkrabki używają pasty firmy chicco, jest w dwóch smakach- ale oni ulubili sobie jabłkowo-bananową:tak: Szukając pasty kierowałam się brakiem fluoru( co niestety zdarza się w innych pastach dla malutkich dzieci). Nawet gdzieś wyczytałam że zawiera bioaktywny wapń co pomaga ząbkom.
 
Moje szkrabki używają pasty firmy chicco, jest w dwóch smakach- ale oni ulubili sobie jabłkowo-bananową:tak: Szukając pasty kierowałam się brakiem fluoru( co niestety zdarza się w innych pastach dla malutkich dzieci). Nawet gdzieś wyczytałam że zawiera bioaktywny wapń co pomaga ząbkom.

A ja mam pytanie czy wiesz może tudzież na opakowaniu jest informacja od kiedy takową pastę stosować ? Mój chrześniak ma teraz rok i parę ząbków na stanie zapewne to zbyt wczesne myślenie, ale dla własnej wiadomości chętnie bym się dowiedziała, kiedy rozpoczęłaś u dzieci praktykę ich mycia ? A że pasta brzmi ciekawie pomyślałabym o jej zakupie :) A jaki jest drugi smak ? Wiesz ?
 
A dlaczego za wcześnie?? Skoro ma już rok? Ja "zaprzyjaźniałam " dzieci od małego ze szczoteczką, by później uważały za normalnie mycie ząbków rano i wieczorem. Na naszej bananowej jest od 6 miesięcy wzwyż, a druga to truskawkowa (12m +)
 
A dlaczego za wcześnie?? Skoro ma już rok? Ja "zaprzyjaźniałam " dzieci od małego ze szczoteczką, by później uważały za normalnie mycie ząbków rano i wieczorem. Na naszej bananowej jest od 6 miesięcy wzwyż, a druga to truskawkowa (12m +)
No właśnie nie wiem zupełnie, nie mam doświadczenia w temacie dlatego zapytałam. A w sumie może i dobrze że doczekał roku to chętnie mu tą truskawkową kupię :D
A z myciem zębów, rzeczywiście praktyka od małego jest rozsądna, ja sama zrozumiałam dopiero jak zaczęłam mieć w nich dziury :p
 
U nas ziajka dla dzieci. Ale pasta o smaku banana i jabłka bez fluoru, mnie zainteresowała.
 
reklama
Do góry