reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezpieczne pasty do zębów dla dzieci!

reklama
też używamy ziajki, ale strasznie ciężko maluszkowi umyć ząbki, macie na to jakieś sposoby? U nas do pewnego czasu to była zabawa ale potem dziecko się nam rozchorowało i musiał brać leki po tym ma jakiś odruch że za nic nie da sobie włożyć szczoteczki do buzi :(
 
ha! Muszę się wam pochwalić że przekonałam Malucha do mycia zębów, teraz nawet sam chce sobie myć - kupiłam tę pastę chicco banan jabłko i biję Mu brawo jak sobie daje umyć, pomogło :)
 
Ciężko powiedzieć jaki sposób będzie tutaj najlepszy,wg mnie ciekawy rozwiązaniem jest właśnie zakup pasty smakowej i być może właśnie to zachęci dziecko do codziennego szczotkowania,u nas sie sprawdziło:)
 
Witam mamuśki! Podbijam temat past do zębów dla dzieci :) jest tego na rynku sporo i sama nie wiem czym się sugerować, co wybrać! Pomożecie???
 
ja ostatnio kupiłam córce colgate, ale nic z tego ,nie chce myć tym ząbków,może znacie coś co jest wypróbowane i nie wyląduje od razu w koszu?
 
reklama
Dla dzieci najlepiej kupować specjalne pasty dostosowane do ich zębów i dziąseł, ale warto też zwrócić uwagę na dobrą szczoteczkę, a dziecko znacznie chętniej myje zęby szczoteczką z np. rysunkiem jakiejś postaci z bajko itd. taki prosty trick a działa :p Ja mogę szczerze polecić sklep superusmiech pl, bo tam wg, mnie mają najlepsze produkty do higieny jamy ustnej i to nie tylko dla dzieci :p
 
Do góry