reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezpieczny maluch

Mój Kamilek też już od kilku dni się przemieszcza ale na razie nie raczkuje, tylko się turla... wychodzi mu to świetnie, w naprawdę expresowym tempie potrafi przemieścić się z jednego końca pokoju do drugiego...:)
 
reklama
eg no normalnie napatrzeć się nie mogę ;D ;D cudownie wyglada :) niech Lenka też już raczkuje!! ;D


a nasza Lenka (posłuchamłam rady emih ) już zaczyna siadać ;D

lenkasiedzi1dv.jpg
 
witam ,jejciu moj mały nawet nie siedzi sam choc bardzo lubi ta pozycje ale musze go podtrzymywac a gdzie mowa o raczkowaniu jak kłade go na brzuszku to tylek i nozki oki ale raczki jak rozjechana zaba rozkłada :)
 
eg twój Adaś jest niesamowity :laugh:
Karolinko Lenka tez już ładnie siedzi ;D
Moja Weronisia na razie jeszcze nie siedzi ale już zaczyna się łapać i podnosić, musi jeszcze potrenować.
Ale to nawet dobrze bo nie muszę jej jeszcze tak pilnować ;)
 
Dziewczyny zazdroszcze wam ze wasze dzieci juz siedza i raczkuja u nas jeszcze daleko do tego
 
Kunda wiesz co z jednej strony te umięjętności są fajne ale teraz już nie można młodego spuścić z oka. Wyjdę na chwilkę do kuchni a synek już jest pod drzwiamy łazienki ;) Jak uda mu się jakoś w miarę usiąść to za chwilkę się denerwuje bo nie umie sobie poradzić w tej pozycji. Ale nie przejmuj się tak bardzo terminami i miesiącami, każde dziecko rozwija się swoim tempem a Twoj maluszek to wcześniaczek więc też musisz brać poprawkę. A mozesz się np. jutro zdziwić jak zobaczysz synka na czworaka ;)
 
eg Twój Adaś jest po prostu SUPER :) :) :) no ale tego to pewnie nie trzeba Ci mówić ;)

karolinna Lenka ślicznie siedzi, gratuluję - chyba też muszę posłuchać rad emih , Kubie jeszcze wszystko ciąży gdy się go posadzi i bardzo sie denerwuje ;)
 
Adaś urósł w kwiatki jak mu przeczytałam Wasze pochwały i piszczy z radości od samego rana (czyli 5:30 ;))
 
reklama
Gratulacje dla Adasia!! Nasza Jowi na razie siedzi.. nie raczkuje.. ale przynajmniej śpi do 8.00 a nie do 5.30 :) widać cos za coś...
 
Do góry