reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezpieczny maluch

Weronika też ostatnio zaczęła wstawać wcześnie ostatnio obudziła mnie o 4.50 i nawet mowy nie było żeby jeszcze zasnęła ::)

 
reklama
Lenko posiedzimy razem? :laugh:

10008256wk.jpg
10008242zu.jpg
 
Ale super siedzi ;D Macio mimo ze sam nie ciagnie do siedzenia chce siedziec, nawet pozycja półlezaca jest niezadawalajaca
 
Eg nie mogę się napatrzeć na to zdjęcie Adasia na czworakach! Jak dla mnie bomba.
Moja dziewczyna to jest bardzo wygodna, sama się nie przemieszcza tylko woła mamę, żeby ją ponosiła. no może trochę się umie turlać- z jednej strony tapczanu na drugą.
 
witam musze sie wam pochwalic moj maluch sam zaczał siedziec
D:\MAGDUNIA\Dawidek\DSC00131.JPG
ale nie chce mu sie raczkowac :p
 
Do góry