reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezpłatna szkoła rodzenia w Bydgoszczy?

marta-l

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Marzec 2012
Postów
1 703
Miasto
Bydgoszcz
Witam :) czy jest w Bydgoszczy jakaś bezpłatna szkoła rodzenia, refundowana przez nfz? Proszę o pomoc, mieszkam tu od niedawna i dopiero powoli ogarniam gdzie i co :)
 
reklama
chodziłam do szpitala do dwojki, choc oprocz odwiedziny oddzialu, raczej nic ciekawego....duzo ludzi bylo, babka ciagle narzekala, ze nas za duzo, ze mamy przejsc na spotkania platne...drugi raz bym juz nie poszla.
 
ja jak byłam ok 15 tygodnia to szukałam i na NFZ niektóre szkoły rodzenaia podpisują umowę lub dotację z urzedu dostaja ale rzadko. a w szpitalu miejskim teraz platnie
 
reklama
Niestety nie ma żadnej. Od bodajze 21 tc możesz już być pod opieką poloznej środowiskowej i one robią czasami spotkania, gdzie pokazują jak pielęgnować maluszka itd. Tak jest przynajmniej w szpitalu wojskowym.
 
Do góry