reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezpłatne szczepienia przeciwkopneumokokom w Warszawie

Aguś1981

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
18 Kwiecień 2010
Postów
138
Miasto
Warszawa
Witam, nie wiem, czy ktoś już nie wprowadził takiego wątku, jeśli tak, to przepraszam. W żłobku mojego dziecka wisiała informacja, że Warszawa finansuje szczepienia przeciwko pneumokokom dla dzieci w wieku 24-36 miesięcy. Ja swojej córki wcześniej nie szczepiłam i teraz zapisałam się na w/w szczepienie. Szczepienie normalnie kosztuje ok, 300 zł. Dla zainteresowanych podaję link: www.um.warszawa.pl/dla-mieszkancow/zdrowie. Nastepnie należy wejść w dział "Programy zdrowotne". Tam jest lista przychodni, które wzięły udział w tym programie.
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry