reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BEZPŁATNE warsztaty dla Mam z dzieckiem "MAPA MARZEŃ" w Klubie Mam na Ursynowie 6.11

dziubasek08

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Czerwiec 2009
Postów
2 379
Miasto
Warszawa
Czy matki mogą marzyć?

Wszystkie mamy marzenia i chciałybyśmy aby się spełniły. Nie wiemy jednak jak pomóc losowi i niewiele robimy aby je zrealizować.

Klub Mam na Ursynowie i Pracownia Sukcesu zapraszają na bezpłatne warsztaty dla Mam z małymi dziećmi „Mapa Marzeń”.

Jeśli chcesz odkryć swoje marzenia i dowiedzieć się jakie wartości reprezentują, przyjdź na warsztaty do Natolińskiego Ośrodka Kultury w Warszawie, ul. Na Uboczu 3 (sala baletowa) w dniu 06.11.12 (wtorek) o godz. 10.00. Warsztaty trwają 3 godziny i dzieci są mile widziane.

Zabierz ze sobą pozytywne nastawienie i stare, kolorowe magazyny.

Warsztaty poprowadzi Justyna Kwiatkowska – Trenerka i Coach z Pracowni Sukcesu, mama dwójki synków. Ekonomistka, z ponad 7 letnim doświadczeniem zawodowym w korporacjach jak i mniejszych firmach, w trakcie zdobywania wiedzy jako Praktyk NLP, przedsiębiorca, pasjonatka psychologii człowieka i rozwoju osobistego. Jej misją jest wspieranie kobiet w rozwoju osobistym. Autorka projektu MAMY POMYSŁ, WZRASTALNIA KOBIET, KOBIETY NA START. Kobieta.
Zapisy: klub.mam@gazeta.pl
Więcej informacji: www.PracowniaSukcesu.com w zakładce Aktualności
 

Załączniki

  • Zdjęcie0246.jpg
    Zdjęcie0246.jpg
    39,6 KB · Wyświetleń: 391
reklama
Do góry