reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bezpłatny staż/ umowa o dzieło/zlecenie na macierzyńskim

Dołączył(a)
21 Lipiec 2012
Postów
1
Witam,
mam pytanie- czy istnieje możliwość podjęcia stażu bezpłatnego na urlopie macierzyńskim?widziałam wątek z pytaniem o urlop wychowawczy, ale nie było mowy o urlopie macierzyńskim. czy jest jakaś przeszkoda z prawnego punktu widzenia? mam możliwość podjęcia takiego stażu (ok 10h/ tydzien), z domu bądź w siedzibie firmy. czy mój pracodawca musi o tym wiedzieć? co w przypadku jeśli chciałabym podjąć pracę - na umowę o dzieło lub zlecenie (np. 1 dzień na miesiąc)? czy to może spowodować cofnięcie świadczeń przez pracodawcę u którego jestem zatrudniona? czy zus czy ktokolwiek może się "przyczepić"? jestem zatrudniona na czas nieokreślony na umowę o pracę. dziękuję za pomoc z góry
 
reklama
zadzwon do zusu i zapytaj-nie musisz sie przedstawiac, macierzynski wypłaca zus a nie pracodawca
 
Do góry