reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezpłodność

reklama
W opisie jest tylko że po histeroskopii stwierdzono niepłodność. Ale badanie miałam robione bez znieczulenia i wszystko lekarz mi tłumaczył. Okolice włocławka.
 
przegroda w macicy?
To można usunąć operacyjnie
Znaczy są to od urodzenia zarośnięte ujścia do jajowodów. W naturalny sposób nie ma możliwości o zajściu w ciążę. Słowa lekarza. Dlatego też zapytałam tutaj może ktoś zna taki dziwny przypadek jak ja. Moja pani ginekolog stwierdzila że ma taki pierwszy przypadek...
 
Znaczy są to od urodzenia zarośnięte ujścia do jajowodów. W naturalny sposób nie ma możliwości o zajściu w ciążę. Słowa lekarza. Dlatego też zapytałam tutaj może ktoś zna taki dziwny przypadek jak ja. Moja pani ginekolog stwierdzila że ma taki pierwszy przypadek...
Jeżeli jest niedrożność obu jajowodów to nie ma szans na ciążę naturalną niestety😢
I nawet po przebytej infekcji przydatków może tak się zdarzyć. A taka infekcja to chociażby świnka, którą większość z nas przechodzi w dzieciństwie.
Możesz udać się do kliniki leczenia niepłodności, jeżeli są jakiekolwiek chirurgiczne opcje to na pewno powiedzą, ale nie nastawiałabym się na zbyt wiele, a na nfz to cudów nie ma...
Przykro mi😭 straszna diagnoza. Bardzo współczuję.
Może z czasem uda się zaoszczędzić odpowiednią kwotę. Trzymaj się.
 
Czyli nie drożność jajowodów w ujściu macicznym...

Możesz spróbować udrożnić laparoskopowo
Ale...Nawet jeśli uda się udrożnić to coś co niedroznosc spowodowało mogło uszkodzić jajowody...

Musiałabyś poszukać dobrego speca od laparoskopii ..
Znaczy są to od urodzenia zarośnięte ujścia do jajowodów. W naturalny sposób nie ma możliwości o zajściu w ciążę. Słowa lekarza. Dlatego też zapytałam tutaj może ktoś zna taki dziwny przypadek jak ja. Moja pani ginekolog stwierdzila że ma taki pierwszy przypadek...
 
Czyli nie drożność jajowodów w ujściu macicznym...

Możesz spróbować udrożnić laparoskopowo
Ale...Nawet jeśli uda się udrożnić to coś co niedroznosc spowodowało mogło uszkodzić jajowody...

Musiałabyś poszukać dobrego speca od laparoskopii ..
Tylko że znaleźć takiego to graniczy z cudem...
 
Do góry