reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

Bezrobotna samotna matka

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez agnieszka2304, 28 Listopad 2010.

1. agnieszka2304

agnieszka2304

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam
    Jestem bezrobotną bez prawa do zasiłku. Jestem w 5 miesiącu ciąży. Mam takie pytanie jeśli od ojca dziecka będę uzyskiwać alimenty jaką pomoc mogę jeszcze uzyskać od Ośrodka Pomocy Społecznej lub Urzędu Pracy?

2. iwka54

iwka54

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    z tego co się orientuje to zasiłek dla matki samowychowującej dziecko -kiedyś bylo 170zł
    Jesli nie przekroczysz najnizszej krajowej 507 zl na osobe dodatkowa pomoc mozesz sie starac w osrodku opieki spolecznej

3. reklama
  4. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Po urodzeniu dziecka może Pani wnioskować o zasiłek rodzinny i dodatki do niego (dodatek z tytułu samotnego macierzyństwa, dodatek z tytułu urodzenia dziecka). Prawo do zasiłku (i dodatków) mają rodziny, w których miesięczny dochód na jednego członka rodziny nie przekracza 504 zł netto.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie