reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezsenność, a mały smacznie spi

karolyn1987

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Sierpień 2016
Postów
1 431
Miasto
Kraków
Mam problem. Od paru dni (jestem 2 miesiace po porodzie ) zaczęły mi się bezcenne noce. Mój mały przesypia ciągiem od 23 do 5 rano i normalnie dostaje rozstroju jak widzę że on śpi a ja nie mogę. Zasypiam przy karmieniu o 20.30 ale potem kaplica. Małego odłoże do łóżeczka po karmieniu ok 23 i klops. Byłam u lekarza rodzinnego, zrobiłam badania, w tym tarczyce, wszystko ok. Potem poszłam do giną z tym problemem. Dostałam hydroksyzyne żeby brać łyżkę przed snem ale nie działa. Konsultowalam jej branie z pediatra i zezwoliła przy karmieniu piersia ale mam obserwować dziecko. Niedawno zaczęłam ez brać limetic i bezcenne noce zaczęły się tydzień po wzieciu 1 tabletki. Mój gin twierdzi że tabletki anty nie mają wpływu na bezsenność ale ja już sama nie wiem. W ko ncu to hormony. Pomóżcie:(

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry