reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezsenność i ogromne zmęczenie

Mysle, że nie masz powodu do obaw. Ja przez jakies pierwsze 3 miesiące chodziłam spać o 19:))

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mysle, że nie masz powodu do obaw. Ja przez jakies pierwsze 3 miesiące chodziłam spać o 19:))

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Jesteś pewnie na tyle zmęczona, że nie możesz zasnac aaaalbo właśnie podświadomie działa strach.
Ja się nie bałam, bo już i koleżanki mówiły i czytałam w internecie, że na początku ciąży jest się zmęczonym. Byłam przygotowana na to i po prostu pozwalalam sobie bez strachu odpłynąć :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć :-) ja też potwierdzam , nie ma podowu do obaw. Na początku ciąży ciągle spałam. W Twoim przypadku polecam melisę przed snem, tak jak już ktoś wcześniej pisał :-) pomocna może okazać się też dobra poduszka.

Kiedy nie byłam w ciąży i miałam problem z zasypianiem pomagały mi jeszcze ciekawe książki- zawsze to milsze sny i odprężenie :-)

Za to teraz -28tydzien mam odwrotnie, często nie śpię albo się budzę bo dzidziuś się rusza. No i stosuję sprawdzone wcześniej metody :-)


Pozdrawiam :-)
 
Jesteś pewnie na tyle zmęczona, że nie możesz zasnac aaaalbo właśnie podświadomie działa strach.
Ja się nie bałam, bo już i koleżanki mówiły i czytałam w internecie, że na początku ciąży jest się zmęczonym. Byłam przygotowana na to i po prostu pozwalalam sobie bez strachu odpłynąć :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myśle, ze właśnie był to stres i pewnie reakcja mojego organizmu na szalejace hormony. Teraz za to śpię na potęgę ;) bardzo możliwe ze były to tez same początki ciąży, bo na pierwszym usg gdzie powinnam być w 8 tygodniu, wyszło ze fasolka wskazuje na 5tydz 5dni.. Teraz czekam na wyniki bety czy to tak wczesna ciąża czy sie zatrzymała :( trzymajcie kciuki! Nie poddajemy sie :)
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)
 
Jestem już w 12 tygodniu i mogłabym spać spać spać [emoji16][emoji16][emoji16] a początki zawsze są trudne dlatego nie zrażajcie się dziewczyny

16udvfxmo7vryj4i.png
 
W ciazy byłam senna bardzo , mogłam spać bez końca. U mnie jak są problemy z bezsennością to zazwyczaj spowodowane stresem i wtedy zasypiam po ziołowym nervomixie sen i śpię całą noc.
 
Ja do 4 miesiaca strasznie źle się czułam były dni,że nie mogłam nawet wstać z łożka,jeden dzień spałam i spałam drugi dzień nie mogłam spać.Wymioty nic jeść nie mogłam co tylko mogłam to woda,owoce i chleb z pasztetem.Prawie 2 miesiące codziennie bolała mnie głowa ból był nie do wytrzymania i co najgorsze nic nie pomagało.Zrobienie herbaty było nie lada wyzwanie wystarczyło,że będę stała przez chwilę już nogi same mi się uginały nie miałam siły stać.Myślałam,że nie dotrwam a już 25 tydzień.
 
Ja do 4 miesiaca strasznie źle się czułam były dni,że nie mogłam nawet wstać z łożka,jeden dzień spałam i spałam drugi dzień nie mogłam spać.Wymioty nic jeść nie mogłam co tylko mogłam to woda,owoce i chleb z pasztetem.Prawie 2 miesiące codziennie bolała mnie głowa ból był nie do wytrzymania i co najgorsze nic nie pomagało.Zrobienie herbaty było nie lada wyzwanie wystarczyło,że będę stała przez chwilę już nogi same mi się uginały nie miałam siły stać.Myślałam,że nie dotrwam a już 25 tydzień.

Ja też sie bardzo źle czułam. Niestety dla mnie źle sie skończyło, bo w 9tym tygodniu dzidziuś przestał sie rozwijać :( Masz wielkie szczęście, ciesz się nim :)
 
reklama
Do góry