reklama

Bezsennosc

Temat na forum 'Pytanie tygodnia' rozpoczęty przez karolyn1987, 2 Październik 2016.

1. karolyn1987

karolyn1987 Fanka BB :)

Czy któraś z was cierpi na bezsenność po porodzie? Zaczęło się od tego że nie mogłam zasnąć po karmieniu ok 3 a teraz w ogóle mam problem bo albo nie mogę zasnąć albo się wzbudzam cały czas. Nic się nie zmieniło nawet jak na noc mały zaczal jeść butelkę. On się nie wybudza a ja nie śpię. Trwa to już miesiąc. Badania mam w normie. Depresji też mi nie stwierdzono.... mimo tego że w dzień funkcjonuje normalnie to te noce mnie przybijaja. Wiem że leki nasenne wiążą się z odstawieniem od piersi a tego bym nie chciala

Napisane na Samsung S6 Edge w aplikacji Forum BabyBoom

2. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Spróbuj z Melatoniną.

3. reklama
  4. karolyn1987

Z tego Co Wiem to nie wolno przy karmieniu

5. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

No to musisz się jeszcze przemęczyć :) Ewentualnie melisa ;)

6. karolyn1987

Nic nie daje ale cóż...

7. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

A może pomogłoby Ci czytanie jakiejś książki, bo przy bezsenności często wpada się w spirale czekania na sen i to się nakręca. Ewentualnie może dosypiaj z maluszkiem w ciągu dnia

8. karolyn1987

Jak by ktoś potrzebował to napisze jak dziś przespałam 7.5 h po miesiącu snu 2-4h. Najpierw spalam z małym 2h podczas karmienia wieczornego a potem po 23 jak nie mogłam spać to wzielam sobie hydroksyzyne (dostalam doraznie od lekarza ale za czesto nie bralam bo sie balam)i zrobiłam sobie kąpiel lawedowa razem z gorącym mlekiem i ok północy jak się położyłam to dospałam do 3. Potem zasnąłam i udało mi się jeszcze dospać do 4.30 kiedy mały się obudził. I potem znowu przespałam do 6.30 :) Aha i przed karmieniem wypiłam jeszcze meliske. Cudowne uczucie :)

9. ewa0

ewa0 Zaciekawiona BB

Bezsenność to też brak witaminy B6.Poszukaj produktów żywnościowych które je mają .
    Link do: Witamina B6 – Wikipedia, wolna encyklopedia Do najbogatszych źródeł należą: groch włoski, ryby, mięso, ziemniaki i inne warzywa skrobiowe, a także niektóre owoce (np. banany, ale nie cytrusy)
    Osoby cierpiące na bezsenność nie mają problemu z komarami. Ich organizm za dużo wydala tej witaminy co tym zapachem odstrasza komary.

10. reklama
  11. sylwiawalerianczyk

sylwiawalerianczyk Aktywna w BB

Nie przejmuj się znajoma miała tak przez rok, a pózniej wróciło wszystko do normy. Też nie pomagały żadne meliski, a żadnych tabletek nie chciała łykać ze względu na karmienie.

12. karolyn1987

W sumie to mi się już normuje. Raz jest lepiej raz gorzej ale śpię:)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Poleć forum