reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bhcg plus historia staraczki

Dołączył(a)
14 Kwiecień 2021
Postów
3
Witam dziewczyny, czytam Was już od dłuższego czasu. Postanowiłam podzielić się moja historia na pozór krótka jak na razie, skomplikowana- jak większość na tym forum. Staramy się z mężem o dziecko, ja z niskim amh:0,5, mąż po radio i chemio terapii z powodu raka jądra jakies 7 lat temu( teraz wszystko ok). Obije mamy 32 lata. Diagnozę o niskim amh usłyszałam od pani gin dość niedawno, w pierwszej kolejności zrobiliśmy również badanie nasienia ( lepkość fatalna +++, reszta parametrów może być). Postanowiliśmy działać szybo, pierwszy cykl od razu z monitoringiem, czy występuje owulacja ( usg potwierdziło ze pęknał pęcherzyk a my z mężem działaliśmy). Pani Doktor od razu włączyła mi progesteron, cyclogest 400 2x1 i dupka 3x1 (konskie dawki jak w in vitro). I teraz tak jestem dziś 14 dni po owulacji, przed wczoraj robiłam betę 1,6, dziś 4,6. Nie mam okresu( w niedziele wystąpiło lekkie krwawienie różowe, ledwo zauważalne dziś przestało). Pani Doktor napisała, zeby odstawić ten progesteron, a ze przyrost jest mały i to nie ciąża dodam w załączniku normy. Zrobilybyscie jeszcze raz betę w piątek? Czy nie łudzić się co do werdyktu? Może zagnieżdżenie było późne. Niby rośnie. Nie wiem sama...
Pozdrawiam ciepło każda z osobna.
 

Załączniki

  • 35C4748F-0C02-404C-9081-429F59E71984.png
    35C4748F-0C02-404C-9081-429F59E71984.png
    44,7 KB · Wyświetleń: 1 440
reklama
Ja jestem zdania - póki nie ma @, to jest nadzieja.
Wg tych norm wynik powyżej 3,1 to ciąża, także może jest coś na rzeczy. Ja bym leków nie odstawiała i za 2 dni badanie powtórzyła (ale ja lekarzem nie jestem - to tylko moje osobiste przemyślenia).
 
Hej do puki @ nie ma jest nadzieja. Co do bety to nie sugerował bym się tym , że są inne wartości niby ciąża od 5 jest hm.. Wydaję mi się, że musisz się uzbroić w cierpliwość do dnia @ albo powtórzyć betę jak wyżej koleżanka wspomniała za 2 dni
 
Dziekuję za odpowiedzi. 2 dni to niewiele. Jeśli wzrośnie to wiadomo, wszyscy mówią ze ciąża nie matematyka 😉 okres natomiast mam co 26 dni powinien być w niedziele, stad moja zagwozdka, ze go nie ma, ale z drugiej strony może progesteron w lekach go wstrzymuje... można gdybać prawda. Zrobie badanie w piątek i dam znać 😉
 
Nie odstawialabym jeszcze kilka dni duphastonu i powtórzyła za 2 dni betę! Duphaston nie zaszkodzi a odstawienie już może... Współczuje tego stresu i niepewności i bardzo mocno trzymam kciuki żeby to była jednak ciąża. Dawaj znać. 😘
 
reklama
Do góry