reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bhcg ponad 15000 brak pęcherzyka ciążowego

Dołączył(a)
1 Sierpień 2018
Postów
2
Cześć, właśnie wrociłam od lekarza i okropnie się martwię. Jestem w 7t0d od OM. Na usg widać tylko pusty pęcherzyk ciążowy o wielkości 18mm, który urósł od ostatniej wizyty. Nie widać nawet pęcherzyka żółtkowego. Moje przyrosty bety:
16.07 393,9
18.07 1191,5
25.07 10057
27.07 15700
Lekarz kazał mi poczekać ponad tydzień i jak nie poronię sama to mam jechać do szpitala na wywołanie farmakologiczne. Nie ma już nadziei? Zastanawia mnie ta wysoka beta...
 
reklama
Teoretycznie przy takiej becie powinno być widać zarodek z bijącym serduszkiem. Ale liczby to matematyka a ciąża to biologia. Ja bym na Twoim miejscu jeszcze poczekała tydzień i jeszcze raz poszła na usg. Jeżeli wtedy nic nie będzie widać to będziesz miała jasną sytuację.
 
Cześć, właśnie wrociłam od lekarza i okropnie się martwię. Jestem w 7t0d od OM. Na usg widać tylko pusty pęcherzyk ciążowy o wielkości 18mm, który urósł od ostatniej wizyty. Nie widać nawet pęcherzyka żółtkowego. Moje przyrosty bety:
16.07 393,9
18.07 1191,5
25.07 10057
27.07 15700
Lekarz kazał mi poczekać ponad tydzień i jak nie poronię sama to mam jechać do szpitala na wywołanie farmakologiczne. Nie ma już nadziei? Zastanawia mnie ta wysoka beta...
witam nie chce cie martwic ale ja w kwietniu mialo to samo pecherzyk 16mm i tez pusty a beta 38 tys
 
Cześć, właśnie wrociłam od lekarza i okropnie się martwię. Jestem w 7t0d od OM. Na usg widać tylko pusty pęcherzyk ciążowy o wielkości 18mm, który urósł od ostatniej wizyty. Nie widać nawet pęcherzyka żółtkowego. Moje przyrosty bety:
16.07 393,9
18.07 1191,5
25.07 10057
27.07 15700
Lekarz kazał mi poczekać ponad tydzień i jak nie poronię sama to mam jechać do szpitala na wywołanie farmakologiczne. Nie ma już nadziei? Zastanawia mnie ta wysoka beta...

Trudno powiedzieć jak będzie w Twoim przypadku , ale ginekolog sprawdzał czy bije serduszko ? Ja między 6/7 tyg też miałam "pusty pęcherzyk bez ciałka żółtego , poszłam tydzień później i widać już było ciałko żółte ale bez zarodka . Babka już zaczęła mnie pocieszać ale jeszcze jeździła usg i okazało się, że zarodek był w samym rogu, malutki, ukryty a ciąża jest prawdopodobnie młodsza niż wynika z OM . Włączyła maszynę i serduszko biło. Mogła zacząć od tego...
Proponuję iść za tydzień i jeszcze raz sprawdzić w 8 tyg już powinno być jasne jak to wygląda.
Trzymam kciuki, że będzie dobrze.
 
Teoretycznie przy takiej becie powinno być widać zarodek z bijącym serduszkiem. Ale liczby to matematyka a ciąża to biologia. Ja bym na Twoim miejscu jeszcze poczekała tydzień i jeszcze raz poszła na usg. Jeżeli wtedy nic nie będzie widać to będziesz miała jasną sytuację.
Mi sie pokazal zarodek dopiero przy ponad 40000 ..wiec jak widac bywa roznie
 
reklama
Do góry