reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BHCG poniżej normy

Dziewczyny dajcie sobie trochę czasu. Te badania hcg codziennie to do rozstroju nerwowego mogą doprowadzić. Przecież to wszystko na początku skacze raz w górę raz w dół. Nie jest tak że musi tylko rosnąć i o ileś procent się zwiększać. U mojej szwagierki zarodek dr zauważyła dopiero pod koniec 7 tyg. A u mnie w 5 dr widział już pulsujący zalążek serduszka. Ja też widziałam. Lekarze mają różne sprzęty i różnie się na nich znają. Jeden dr zauważy coś czego inny powie że nie ma.
Ja bhcg robiłam raz i powiedziałam nigdy więcej. To było w pierwszej ciąży. Dwa dni przed spodziewaną @ i pani w laboratorium podając mi wynik do ręki powiedziała z jędzowatym uśmiechem że nie jestem w ciąży. Jakby ją ktoś o zdanie pytał i interpretacje wyniku. Dwa dni potem zwykły test pokazał dwie grube krechy. Dzisiaj córka ma prawie 4 lata.
Nic nie skacze w górę i w dół. Na początku beta hcg ma prawo tylko rosnąć, a od 10-12tc spada do jakiegoś stałego już poziomu i tak to wygląda.
 
reklama
Dziękuję bardzo. Chociaż wyżej się trochę myliłaś i nie ukrywam, że Twoja odpowiedź mnie tylko umocniła w najgorszej wersji. Pozdrawiam ;-)
i dalej utrzymuję swoje zdanie. Wydaje mi się, że trochę mało urosła. Minimum 114 % powinna a u Ciebie jest tak właśnie na granicy. czekaj na kolejne usg i nie rób już bety.
 
Do góry