reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BHCG/PROGESTERON

Hej dziewczyny ,

1.09 zrobiłam betę i wynik wyszedł 18857 , 2.09 byłam u ginekologa żeby sprawdzić czy wszystko ok bo tego dnia miałam tez plamienia . Na Usg wszystko było w porządku i lekarz powiedział ,ze zaczyna formować się pold. Dzisiaj po raz kolejny wykonałam betę i wyszło mi jedynie 29768;( martwię się bo to bardzo mały przyrost , wcześniej przyrastało ponad 100% . Boje się ,ze ciąża nie rozwija się prawidłowo . Czy któraś z Was miał taka sytuacje ? Dodam ,ze jutro zacznie się 7 tydzień .
 
reklama
Hej dziewczyny ,

1.09 zrobiłam betę i wynik wyszedł 18857 , 2.09 byłam u ginekologa żeby sprawdzić czy wszystko ok bo tego dnia miałam tez plamienia . Na Usg wszystko było w porządku i lekarz powiedział ,ze zaczyna formować się pold. Dzisiaj po raz kolejny wykonałam betę i wyszło mi jedynie 29768;( martwię się bo to bardzo mały przyrost , wcześniej przyrastało ponad 100% . Boje się ,ze ciąża nie rozwija się prawidłowo . Czy któraś z Was miał taka sytuacje ? Dodam ,ze jutro zacznie się 7 tydzień .

przy takich wartościach beta już tak szybko nie rośnie, raczej nie masz co się martwić (ja ostatni raz badałam kiedy była na poziomie 2200 i w ten a dzień zobaczyłam 5mm pęcherzyk ciążowy, potem już ważny jest obraz z usg)
 
Hej dziewczyny ,

1.09 zrobiłam betę i wynik wyszedł 18857 , 2.09 byłam u ginekologa żeby sprawdzić czy wszystko ok bo tego dnia miałam tez plamienia . Na Usg wszystko było w porządku i lekarz powiedział ,ze zaczyna formować się pold. Dzisiaj po raz kolejny wykonałam betę i wyszło mi jedynie 29768;( martwię się bo to bardzo mały przyrost , wcześniej przyrastało ponad 100% . Boje się ,ze ciąża nie rozwija się prawidłowo . Czy któraś z Was miał taka sytuacje ? Dodam ,ze jutro zacznie się 7 tydzień .
Przy takich wartościach beta zawsze zaczyna wolniej wzrastać dlatego w tym okresie juz się tylko usg sprawdza i bety nie ma już co robić.
 
Dziękuje za odpowiedz , trochę się uspokoiłam . Nie będę ukrywała ,ze jestem straszna panikara a to moja pierwsza ciąża po wielu latach starania . Jutro mam wizytę u lekarza wiec jakoś muszę wytrzymać do tego czasu :)
Przy takich wartościach beta zawsze zaczyna wolniej wzrastać dlatego w tym okresie juz się tylko usg sprawdza i bety nie ma już co robić.
 
Na pewno dzisiaj idę do endokrynologa, ponieważ mam Hashimoto i choć nie miałam niedoczynności to przygotowywałam się już do ciąży i od marca zazywalam 25 euthyroxu, czyli dawkę najmniejszą. Zrobiłam tak jak mi poleciła moja Endo, że to momencie dowiedzenia się o ciąży zacząć przyjmować 75 (3 tabletki). Idę w takim razie skonsultować najpierw to :) bardzo wam dziękuję.

Na pewno dzisiaj idę do endokrynologa, ponieważ mam Hashimoto i choć nie miałam niedoczynności to przygotowywałam się już do ciąży i od marca zazywalam 25 euthyroxu, czyli dawkę najmniejszą. Zrobiłam tak jak mi poleciła moja Endo, że to momencie dowiedzenia się o ciąży zacząć przyjmować 75 (3 tabletki). Idę w takim razie skonsultować najpierw to :) bardzo wam dziękuję.
 
Na pewno dzisiaj idę do endokrynologa, ponieważ mam Hashimoto i choć nie miałam niedoczynności to przygotowywałam się już do ciąży i od marca zazywalam 25 euthyroxu, czyli dawkę najmniejszą. Zrobiłam tak jak mi poleciła moja Endo, że to momencie dowiedzenia się o ciąży zacząć przyjmować 75 (3 tabletki). Idę w takim razie skonsultować najpierw to :) bardzo wam dziękuję.
Na pewno dzisiaj idę do endokrynologa, ponieważ mam Hashimoto i choć nie miałam niedoczynności to przygotowywałam się już do ciąży i od marca zazywalam 25 euthyroxu, czyli dawkę najmniejszą. Zrobiłam tak jak mi poleciła moja Endo, że to momencie dowiedzenia się o ciąży zacząć przyjmować 75 (3 tabletki). Idę w takim razie skonsultować najpierw to :) bardzo wam dziękuję.
Mogę zapytać jaki poziom miałaś TSH zaczynając zażywać euthoryx 25? Ja biorę dopiero 2 tyg ale jestem ciekawa jak szybko będzie mi coś spadało czy wogole będzie...
 
reklama
Hej dziewczyny. To moja pierwsza ciąża do tego wczesną i się martwię. Wynik beta HCG 284 a progesteron 11.3 czy ten wynik nie jest za niski? Ciąża w dniu pobrania. 4 tyg i 1 dz
 
Do góry