reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

biała krostka na dolnej powiece u 2 latki (

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
witam zauwazylam dzis ze u mojej 2 letniej coreczki pojawilo sie cos na dolnej powiece
wygladem przypomina krostke jest czerwona a w srodku jest cos bialego tak jakby ropka

umiejscowione jest to na dolnej powiece przy kaciku oka

mala trze oczko

jak probowałam jej to przemyc przygotowana letnia woda (myslałam ze to "śpioszek " )

to zaczela plakac

wiec dałam sobie spokoj

oczko nie jest opuchniete

mam wrazenie ze jest lekko czerwone ( ale moze dlatego ze coreczka szła spac i byla zmeczona )

prosze o rade czy wybrac sie z " taka błachostka " do pediatry ?boje sie ze pediatra mnie wysmieje
u okulisty wiem ze trzeba czekac na wizyte ok 3 tyg w moim miescie

prosze o szybka odpowiedz bo naprawde sie martwie

dziekuje i pozdrawiam
 
reklama
witam,
jeśli Pani się niepokoi, to na pewno warto skonsultować się z pediatrą - jeśli wyśmieje, to źle świadczy o nim...
Być może to faktycznie drobnostka, podrażnienie, ale możliwe również, że to rozwijająca się infekcja (np. jęczmień). Warto pokazać to lekarzowi, który stwierdzi, czy i jak leczyć córeczkę.
Mam nadzieję jednak, że sprawa już nieaktualna i krostka zniknęła samoistnie...
Pozdrawiam i życzę zdrowia!
 
witam krostka utrzymywala sie 2 dni po tym czasie zaczela sie zasuszac :tak:

nic przy niej nie robilam tylko przecierałam oczko woda letnia przygotowana

dzis miałysmy wizyte u lekarza ale na szczescie po krostce nie ma prawie sladu :tak:

pediatra podejzewa ze to byla potowka

chociaz dla mnie to niespotykane miejsce jak na potowke (chodzi o dolna powieke )

dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam serdecznie
 
Do góry