reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biała krostka na podniebieniu

Dołączył(a)
13 Czerwiec 2014
Postów
7
Witam, moje 2 -miesięczne dziecko ma na podniebieniu w okolicy tylniej części białą krostkę wielkości główki od szpilki, mineło juz 3 tygodnie od jej zaobserwowania, nie wiem czy była już wcześniej np. od urodzenia, nie zmnienia rozmiaru, nie jest czerwona, okolice podniebienia są jasne, jest wypukła, kilkakrotnie próbowałam ją lekko zetrzeć gazą ale się nie udało, okazała się twarda. Co to może być?
 
reklama
Witm, białe krostki w jamie ustnej to plesniawki, ale zazwyczaj dziecko goraczkuje i wymiotuje, wiec pewnie to cos innego. Wydaje mi sie, ze powinnas skonsultowac to z pediatra.
 
Ostatnia edycja:
Też to zauważyłam u 3 tygodniowego Synka. Myślałam, ze to pleśniawki, ald położna powiedziała, że to po protu chrząstka i jest to zupełnie normalne.
Nie przejmuj się :tak:
 
Do góry