reklama

Białe zęby

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez frizka, 23 Sierpień 2007.

1. frizka

frizka Zaciekawiona BB

Szukam jakichś skutecznych środków na wybielenie zębów. Znacie dobre pasty wybielające? Nie ukrywam, że zastanawiałam sie nad wybieleniem u dentysty, ale pierońsko drogie i chwilowo mnie nie stać.

2. mlinka

mlinka Zaciekawiona BB

Ja jestem bardzo zadowolona z Colgate Whitening advance też jest niedroga, a ładnie wybiela zęby i jest bardzo delikatna.

3. reklama
  4. leticia

leticia Zaciekawiona BB

Potwierdzam, że ta Colgate jest bardza dobra, a moj mąż to jeszcze używa Clynomyn, ale dla mnie jest za mocna i wolę łagodniejszą i moim zdaniem lepszą w smagu Colgate Whitening

5. kocia

kocia Mama lipcowa'06 Fan(ka)

Polecam Denivit.

6. kajko

kajko mama sierp. 04 marzec 07

Polecam Email Diamant Rouge, to francuska, czerwona pasta wybielająca dostępna w aptece. Kosztuje ok 20zł. Wybiela zęby, a dziąsła mają żywy naturalny kolor (pewnie to przez ten czerwony kolor pasty):)

7. aria

aria mama the best

albo lacalut white.:-)

8. natallia

natallia Początkująca w BB

A ja polecam skontaktować się ze stomatologiem i zasięgnąc rady...koleżanka miała straszne problemy po "wybieleniu" zębów

9. doti00

doti00 Początkująca w BB

Witam.
    Sama mam dość białą kość żebów ale używałam do mycia zębów sody oczyszczonej. Trzeba tylko uważać, żeby nie szorować nią dziąseł, bo może podrażnić. Stosowałam ją po użyciu zwykłej pasty. kość miałam jeszcze bielszą, więc działa. Kiedyś jeszcze stosowałam zwykłą sól kuchenną. Czasami najlepsze specyfiki są dosłownie w zasięgu ręki.
    Pozdrawiam

10. reklama
  11. Noel

Noel Kochająca mama

Nie polecam takich specyfików jak sól, czy soda, bo ścierają szkliwo zęba.

12. pie-czarka

pie-czarka Aktywna w BB

ja stosuję już ponad miesiąc Colgate max white i jestem bardzo zadowolona z efektów - ma fajne drobinki, delikatnie wybiela i jest super świeża, bo aż chłodzi, co mi się najbardziej podoba:tak:

Poleć forum