reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białe zęby

Ja polecam pastę Glister AMWAY. Świetna na nadwrażliwe dziąsła, problemy z odslonietymi szyjkami. nie zawiera jak większość past sztucznych wypełniaczy, wybiela zęby po prost świetna. Do tego ma gwarancję i jest wydajna. Jedna tuba 150 ml starcza na rok dla jednej osoby.
 
reklama
Rozmawialiśmy dzisiaj przez telefon i jakoś zupełnie zmieniła nastawienie do życia... Chce się umówić na wieczór by trochę pogadać. Twierdzi, że w końcu coś się zmieniło i zmierza w odpowiednim kierunku. Oby faktycznie tak to wyglądało ;-)
 
Nie gadaliśmy cały czas o jej zębach - proszę cię...
Uśmiech wygląda coraz bardziej atrakcyjnie, więc jest zadowolona. Jeśli chodzi o samopoczucie, to widać, że jest pozytywnie nastawiona do życia i to jest właśnie fajne ;-)
 
A pisałaś coś zupełnie innego - że na pewno zmiany nadejdą. Wszystko wskazuje na to, że się uda, ale już mniejsza z tym, bo prowadzimy dialog ze same ze sobą. Odezwę się, kiedy faktycznie zmiany będą naprawdę widoczne.
 
"Wszystkiego" - to jej wersja. Ja nie wiem jak było na prawdę. Być może tylko tak gadała... a zresztą... efekty są widoczne, a to najważniejsze. Ciekawa jestem jak długo będzie trwała droga do ideału. Może ona ma grubo przesadzone oczekiwania po prostu...
 
ja od około roku używam pasty colgate max white one ;) jest to malutka pasta, cena około 10-12zł ale jest bardzo skuteczna :) polecam1
 
Moja koleżanka również poddała się takiemu zabiegowi u dentysty, ale szczerze powiedziawszy, nie zauważyłam jakiejś znaczącej różnicy. Być może dlatego, że ona po prostu już wcześniej miała dosyć białe zęby i była po prostu na ich punkcie za bardzo przeczulona :)
 
Pamiętaj, że częste wybielanie bardzo szkodzi szkliwu zębów a jak zaczniesz to raczej będziesz musiała kontynuować co jakiś czas. Sa w aptece preparaty przeznaczone do domowego wybielania zapytaj.
 
reklama
Nie jestem przekonana do past. One cokolwiek dają? A nakładek czy innych sposobów domowych zwyczajnie się boję. Te pasty czy paski to rozjaśniają tylko tak powierzchownie. Dają takie wrażenie jedynie. Chyba już lepiej wybielić u dentysty, to po pół godzinki ma się bielsze zęby na x miesięcy i ma się gwarancję, że nic się nie uszkodzi.
 
Do góry