reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białe zęby

słyszałam o dobrych plastarch dostepnych na shopacolidolls. W ogole maja tam dobre produkty, także dziewczyny zachęcam do zajrzenia ;)
 
reklama
Generalnie pasty wybielające to tak naprawdę niewiele dają - one nie wybielają tylko mają właściwości ścierne - częściowo ścierają zabrudzenia z zębów. Nie powinno się ich stosować cały czas, bo można nabawić się nadwrażliwości dziąseł (lepiej przeplatać z delikatniejszą, naturalną pastą). A do wybielania domowego to prędzej żele lub paski wybielające
 
ja mam fajna paste wybielającą.. zalezy tez na jakim efekcie komu zalezy :) ja chcialam glownie pozbyc sie przebarwien po kawie itp :)
 
Generalnie pasty wybielające to tak naprawdę niewiele dają - one nie wybielają tylko mają właściwości ścierne - częściowo ścierają zabrudzenia z zębów. Nie powinno się ich stosować cały czas, bo można nabawić się nadwrażliwości dziąseł (lepiej przeplatać z delikatniejszą, naturalną pastą). A do wybielania domowego to prędzej żele lub paski wybielające
A jakie paski byś poleciła, żeby to choc trochę działało i bylo bezpieczne?
 
Próbowałam tych domowych sposobów i nic nie daje takiego efektu, jak wybielanie u dentysty na fotelu. Robiłam zabieg wybielania i naprawdę te domowe metody, czy kosmetyki do kupienia w drogerii, rzekomo wybielające - nie umywają się. Jak ktoś z Warszawy, polecam klinikę Fabdent, ja tam robiłam zabieg i naprawdę efekt jest super.
Potwierdzam, też słyszałam od koleżanek dobre oponie o tych plastrach, Chyba marki colgate, ale jest dużo podróbek więc trzeba uważać. Tam na pewno maja dobrej jakości ;)
 
reklama
Do góry