reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

Kalinko ja sama się sobie dziwie że się nie złamałam. Nie powiem zeby mi było łatwo bo tak nie jest ale cóż zrobić.
Dzieci się nie planuje one same przychodzą.
A co do podwiązywania jajników, chciałam cię o coś zapytać. Położna proponowała ci to legalnie czy tak na boku że tak powiem bo jak ja swoją pytałam to mówiła że u nas w polsce jest to zabronione??


Tuśka i axxa deklaruje się po nowym roku do was dołączyć nie ma co...

A tak w ogóle to się wam pochwale że właśnie skończyliśmy w domku remont kuchni i tylko duzy pokój został ale to juz po nowym roku, no i że kupiłam dziś choinke. Mieliśmy ja ubrać dopiero 19-go ale nie mogłam się powstrzymać i ubrałam ją dzisiaj ....
hihi
 
reklama
Kalina chciałabym miec tyle zajęc co Ty... wiesz ja jeszcze na etapie starań o dzidziolka... więc mam duzo czasu... a że ze mnie nałogowiec... to siedzę i piszę...hihi

Tuśka i axxa deklaruje się po nowym roku do was dołączyć nie ma co...
trzymam Cię za słowo...:):)...
fajnie Ci że do remintu został Ci tylko pokój... ja mam cały korytarz rozwalony.... i dopiro po nowym roku prace ruszą...
ale cóz... jakos to przeboleję...:)

tuśka21 jak ma się Ewunia? dalej marudka z niej? mam nadzieję że Ty już dobrze się czujesz....
 
axxa pisze:
tuśka21 jak ma się Ewunia? dalej marudka z niej? mam nadzieję że Ty już dobrze się czujesz....


ewa calkiem calkiem - ale ja zalapalm mega dola - chce mi sie gzies wybrac ale nie mam gdzie - i nie wiem jak ewa by moje rjzy zniosla czy bylaby grzeczna - chcilam jechac do kolezanki ale jej dzidzia (rowiesnik mojej ewy - roznica jednego dnia - razem rodzilysmy) byl chory no i troche sie boje zeby ewa nie zachorowl bo ona taka delikatna jest i za 3 tygodnie ma szczepienie wiec musze uwazac na nia ... ehhh mam dola chce mi sie do ludzi :(

a do tego maz ma szkole
dzis wraca o 22
sobota 22
niedziela 19

caly czas sama - ahhh jak mi smutno :(
 
Tuska nie smuc sie, zawsze masz forum, mozesz sie wyplakac ile chcesz. Ja tez chce do ludzi, wiec siedze na kompie...Moj maz wyrozumialy, mialam taka jedna kolezanka w Bialym, co jakis czas mowilam mu- chce do kobiety! chce pogadac z kobieta! I wiozl mnie do Bialego, zostawial na dwie godziny, jakies sprawy zalatwial....Bo ja mam samych facetow w domu i czasem glupieje...
A co do jajnikow, mowila serio, zeby powiedziec lekarzowi w czasie operacji, to nie odmowi...ale to byla znajoma polozna...wiec chyba na boku, ale nie kazali mi placic za to. Zreszta i tak nie chcialam.
img03178cc.jpg
 
jus20sto - to sie robi raczej na boku (podwizanie jajnikow - ale po 4 cesarce np. jesli kobita ma same cc to lekarze sami podwiazuja - przynajmniej tak bylo kiedys - a co chcesz to zrobic po porodzie ??? )
 
tuśka21 pisze:
jus20sto - to sie robi raczej na boku (podwizanie jajnikow - ale po 4 cesarce np. jesli kobita ma same cc to lekarze sami podwiazuja - przynajmniej tak bylo kiedys - a co chcesz to zrobic po porodzie ??? )

no dzieci więcej nie planuje bo juz swoich czasami mam dosyć..i myślałam o podwiązywaniu ale wiem że to nielegalne, no i w rachube wchodzi jeszcze spirala...
lubie dzieci ale nie lubie chodzić w ciąży...xczuję się jak słoń jestem gruba brzydka nieatrakcyjna i do tego mam takie zajebiste humory że tylko z mostu sie rzucić, sama ze soba nie wytrzymuje więc dziwię się że mąż jeszcze normalny chodzi..ja po dwóch godzinach ze mną bym sie spakowała i wyprowadziła...
hmm...
chyba mnie kocha.. ::)
 
jus20 sto - te humory w ciazy to rzecz normalna i nie masz co sie dziwic - burza hormonow .....

ogadaj moze z gin. umow sie na prywatna rozmowe i tam sie dogadaj ...

a co maz na to ze chcesz podwiazac janiki ???
 
a chcialm sie zapytac just20sto skad masz pewnosc ze nie odmieni ci sie i ze jeszcze kiedys nie zapragniesz dziecka ???


mysle ze spirala to dobry pomysl ....
 
Dziewczyny a ja was chce odmowic os spirali. Czytalam naukowe opinie na ten temat po tym jak lekarz mi zaproponowal. Po pierwsze to nie antykoncepcja a srodek wczesnoporonny, teoretycznie nie pozwala zagniezdzic sie zarodkowi w macicy. Po drugie rosnie ryzyko ciazy pozamacicznej, bo ten zarodek szuka innego miejsca. Po trzecie ze spirali wisza takie sznureczki w pochwie, zeby za nie potem spirale wyciagnac, a po tych sznureczkach lubia sie wspinac chlamydie i wzrasta ryzyko chorob chlamydiozy i czegos tam. Po czwarte spirala albo jest z miedzi i toksycznie ta miedzia oddzialuje na srodowisko macicy albo wydziela hormony, do wyboru. Po piate- moja kolezanka zaszla w ciaze ze spirala w macicy i na gwalt wyciagali spirale, bala sie znieksztalcenia plodu przez ta miedz, na szczescie nic sie nie stalo, no, poza tym ze piate dziecko jej przybylo co w dzisiejszych czasach jest interesujace. Podobno 4 % kobiet zachodzi w ciaze mimo spirali...Ostatnio czytalam ze biedne kobiety w trzecim swiecie ubezpladniaja sie tabletkami na malarie- nie lykaja je, ale lekarz ( nielegalnie) m umieszcza kilka tabletek w macicy, one wywoluja zapalenie jajowodow i na trwale zarastaja jajowody...koszt 5 dolarow..okropne, co?
 
reklama
Brrr...fujj....az tak zdesperowana nie jestem...

Ale co do spirali to chyba z niej skorzystam skoro inna opcja jest nielegalna.
Nie wiem musze z ginem pogadać, dzieci na 100 % mieć nie chcę więcej żeby nie wiem co to nie i koniec. Dwóje mi w zupełności wystarczy
 
Do góry