reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

reklama
O to rzeczywiście bliziutko :-)
Ja mieszkam w Wasilkowie od niedawna i nie mam tutaj zadnej koleżanki, a fajnie by było czasem pospacerować w miłym towarzystwie i dla mnie i dla mojego synka z pewnością też;-)
Może znajdzie sie kotoś z Wasilkowa chętny na wspólne spacery z dzieciaczkami byłoby weselej :tak:
A jak to jest w Ogrodniczkach, duzo tam mam ?
 
Dużo :-) Z samych Ogrodniczek z rocznika 2009 jest około 6 dzieciaczków :-) Urodziłam się w Ogrodniczkach, wychowałam, teraz pracuję tu. Mieszkam w Białymstoku (praktycznie to tylko nocuję), w weekendy jeździmy do Siemianówki i tak całe lato. Zimą tylko jesteśmy w Białymstoku częściej. A tak cały czas w Ogrodniczkach.
 
Super weekendy nad siemianowka rewelacja ja w sumie mam bliziutko nad rzeke i zalew ale nie mam z kim tam chodzic, mąż po całych dniach w pracy, wszystkie kol,eżanki w białymstoku a samej z dzieckiem to sie nie chce :no:
Myslałą ze moze tutaj na formu znajdzie sie choc jedna mama z Wasilkowa ale widze że cuś pusto :-(
 
Hello kobietki mogę sie do Was przyłączyc??
obecnie mieszkam ok 30 km od białegostoku (okolice tykocina)...ale w białym mieszkałam na stancji dwa razy w sumie ponad 3 lata:-)
 
reklama
Do góry