reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

reklama
Hej Białostoczanki! Mam do Was pytanie czy Wy takze mialyscie takie same problemy ze zwolnieniami jak i ja ??? ;/ Jestem w 3 miesiacu ciazy i zaden ginekolog nie chce mi wystawic glupiego zwolnienia ;/ pracuje na produkcji jest to praca fizyczna gdzie jest chemia no szkodliwe substancje... żywica .. cyna.. lutowanie jest u mnie w pracy i ciezka praca stojąca i glosna bo przy maszynach .. duzo zawsze mam stresu w pracy bo czesto jest cos nie tak albo kierownik cos wymysli zawsze ;/ czy na taka prace nie powinnam dostac zwolnienia ??? znacie ginekologow ktorzy zrozumieja gdzie ja pracuje a nie olewaja i mam sie bac tego wszystkiego ze strace dziecko :(..?
 
Hej Białostoczanki! Mam do Was pytanie czy Wy takze mialyscie takie same problemy ze zwolnieniami jak i ja ??? ;/ Jestem w 3 miesiacu ciazy i zaden ginekolog nie chce mi wystawic glupiego zwolnienia ;/ pracuje na produkcji jest to praca fizyczna gdzie jest chemia no szkodliwe substancje... żywica .. cyna.. lutowanie jest u mnie w pracy i ciezka praca stojąca i glosna bo przy maszynach .. duzo zawsze mam stresu w pracy bo czesto jest cos nie tak albo kierownik cos wymysli zawsze ;/ czy na taka prace nie powinnam dostac zwolnienia ??? znacie ginekologow ktorzy zrozumieja gdzie ja pracuje a nie olewaja i mam sie bac tego wszystkiego ze strace dziecko :(..?


Myślę, że lekarze powinni to uwzględnić, ale jak widać różnie bywa...

Ja prowadziłam ciążę na zamenhoffa i nigdy nie było problemu ze zwolnieniami, chociaż generalnie to długo pracowałam, ale to inna sytuacja.
 
Witam Białostoczanki :)

Moja druga ciąża więc postanowiłam znowu zajrzeć na to forum. Byłam w Lutówkach 2011 a teraz Listopadówki 2014

pozdrawiam
 
Hej Białostoczanki! Mam do Was pytanie czy Wy takze mialyscie takie same problemy ze zwolnieniami jak i ja ??? ;/ Jestem w 3 miesiacu ciazy i zaden ginekolog nie chce mi wystawic glupiego zwolnienia ;/ pracuje na produkcji jest to praca fizyczna gdzie jest chemia no szkodliwe substancje... żywica .. cyna.. lutowanie jest u mnie w pracy i ciezka praca stojąca i glosna bo przy maszynach .. duzo zawsze mam stresu w pracy bo czesto jest cos nie tak albo kierownik cos wymysli zawsze ;/ czy na taka prace nie powinnam dostac zwolnienia ??? znacie ginekologow ktorzy zrozumieja gdzie ja pracuje a nie olewaja i mam sie bac tego wszystkiego ze strace dziecko :(..?


Polecam Pietrzyckiego z kliniki Bocian. On jest naprawdę boskim lekarzem. Jest dobry, dokładny, rozumie kobietę, wyjaśni, zawsze ma czas. Także najlepiej do niego. A przede wszystkim - nie naciąga na kolejne wizyty.
 
reklama
Do góry