reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

reklama
Hej Dziewczyny. Jest tutaj jakas staraczka? Lecze się w Krio aktualnie...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej, ja nie staraczka bo obecnie 28 tc :)
Długo się już starasz? Ja w sumie 2 lata.. Po drodze miałam dwie straty, później pół roku "walki" i przywrócenie ograniznu do normalności i ostatecznie w brzuchu rośnie nam Tymon. :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, ja nie staraczka bo obecnie 28 tc :)
Długo się już starasz? Ja w sumie 2 lata.. Po drodze miałam dwie straty, później pół roku "walki" i przywrócenie ograniznu do normalności i ostatecznie w brzuchu rośnie nam Tymon. :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
No to gratuluje! :) No my walczymy już od 5 lat. Teraz czeka nas transfer we wtorek, a jest to nasze 6 podejscie. Nam nie udało się jeszcze ani razu osiągnąć ciąży. Komoreczki w pewnym momencie przestają się dzielić i koniec zabawy...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to gratuluje! :) No my walczymy już od 5 lat. Teraz czeka nas transfer we wtorek, a jest to nasze 6 podejscie. Nam nie udało się jeszcze ani razu osiągnąć ciąży. Komoreczki w pewnym momencie przestają się dzielić i koniec zabawy...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
I tak źle i tak nie dobrze.. U nas po drugiej stracie w badaniach wyszła mutacja w genach, od samego początku jestem na lekach i zastrzykach.
Może to marne pocieszenie ale znajoma po 13 latach starań w końcu opuściła.. I niespodziewanie zaszła w ciążę! Jej córka ma już kilka latek :) Życzę dużo, dużo dobrego, niech marzenie się spełni! :) Trzymam kciuki!

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I tak źle i tak nie dobrze.. U nas po drugiej stracie w badaniach wyszła mutacja w genach, od samego początku jestem na lekach i zastrzykach.
Może to marne pocieszenie ale znajoma po 13 latach starań w końcu opuściła.. I niespodziewanie zaszła w ciążę! Jej córka ma już kilka latek :) Życzę dużo, dużo dobrego, niech marzenie się spełni! :) Trzymam kciuki!

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas nasienie jest bardzo zle więc jak odpuścimy to nic się dalej nie zmieni... Pozostaje tylko nadzieja na in vitro. Nie damy rady na więcej programow więc to nasza ostatnia szansa teraz... Nie nastawia się tak jak do tej pory to miało miejsce ale jestem dobrej myśli :)
A ciążę prowadzisz u zwykłego gina czy u jakiegoś speca od in vitro?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nam udało się zajść bez in vitro, ale pod stałą kontrola genetyka - dr Leśniewicz na ul Parkowej. Miesiąc w miesiąc wizyty przed i w trakcie owulki, serie leków na każdy dzień, do tego seks na wyznaczona godzinę w wyznaczony dzień...
No i u niego byłam pod kontrolą do 13 tygodnia ciąży, a później kontynuację zaczął mój ginekolog - dr Przepieść.
Tymek ma już ponad 1 kg i odliczam tygodnie do końca.. :)

Ciężkie takie wyczekiwania z miesiąca na miesiąc ale tak jak piszesz, bądź dobrej myśli, nie ma co się źle nastawiać ;)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry