reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

kalina - ale dalas rekalme spirali - moja mama mila po moim urodzeniu - chyba 3 razy nakladal i nic si enie dzialo :)


ale ja to bym nad taka decyzja sie powaznie zastonowila ....


ale poki co mnie to nie dotyczy - my uwazamy i sie zabezpieczamy co prawda prezerwatywa ale zawse bezpieczniej niz bez :D
 
reklama
o matko huto jak mnie kregosłup boli ledwo chodzić mogę
kurcze andrzej przyjdzie i jak to zobaczy to dostanę wiązanke bo obiecałam że z porządkami poczekam na niego...
 
jus20sto pisze:
o matko huto jak mnie kregosłup boli ledwo chodzić mogę
kurcze andrzej przyjdzie i jak to zobaczy to dostanę wiązanke bo obiecałam że z porządkami poczekam na niego...


ty chyba naprawde czekasz az od nas wszystkich dostaniesz w pierol ze tak to ujme ... dawo temu lezalo sie w szpitalu ??? co lekarz Ci mowil - masz sie oszczedzac - nie no teraz to sie na Ciebie wkr...

tyle Ci powiem ;)
 
reindeer3no.gif


To tylko informacje, to o spirali. Mysle ze dobrze wiedziec. ja jestem realistka, a moze lepiej powiedziec pesymistka? Pesymisci tym sie roznia od optymistow ze sa lepiej poinformowani. Wiem, ze 99%  kobiet moze i nie ma problemow ze spirala, ale ja mam szczescie do tych 1%. Niektore rodzily w psk i bylo swietnie, ja dwa razy jak horror. teraz mialam rodzic u Arciszewskich i mialo byc swietnie, a znow wyszedl horror w wersji maxi i wylodowalam na warszawskiej. Wiec pewnie zarazilabym sie ta chlamydioza..Niestety, tradycyjne tabletki antykoncepcyjne u mnie odpadaja, mam wysokie nadcisnienie i juz. Chyba musze sie modlic za kazdym razem przed i po ;D
Jak w tym dowcipie: dwaj chlopcy rozmawiaja: jeden mowi- u nas w domu modlimy sie przed kazdym posilkiem cala rodzina! A drugi na to- my nie musimy, nasza mama dobrze gotuje. ;D
A ty just uwazaj na siebie. kto ma sie oszczedzac jak nie ty?
 
no to sie do was dołączam pesymistki bo ja zawsze wszystko tez widze w czarnych kolorach....
i mam wisielczy humor.. ;D


 
witam
jestem Aśka, za 3 dni mój Matwiej kończy 3 miesiace, a ja wciąż przypominam sobie ten horror z porodu, czy Waszym zdaniem to normalne? czasem patrze na Matwieja i myslę sobie, że może dzięki temu, że tak trudno było mu przyjść na świat, kocham go jeszcze bardziej niż mooooocno.nie, jeszcze mooocniej:)
 
drugow Witam Cie bardzo serdecznie...

no to sie do was dołączam pesymistki bo ja zawsze wszystko tez widze w czarnych kolorach....
i mam wisielczy humor..

to jus20sto potrzeba Ci obok takiej osoby jak ja ... tak dla równowagi... ja jestem wielką optymistką... i bardzo pomaga mi to w życiu... np. żadko miewam doły... są ale na szczęście nie częśto...:):
to odemnie dla Ciebie
101256E.gif
 
Witajcie Białostoczanki :)

Prawie 25 lat mieszkam w tym "pięknym miescie" a za dwa i pół miesiąca będę mamusią :)

Obecnie zamieszkuję Bema, a wczesniej jako panienka Wysoki Stoczek południe :)

Czarna Białostocka również jest mi bliska, moje dwie babcie i część rodzinki pochodzą własnie stamtąd :)
Za dwie godziny własnie zawitam tam, na imieniny mojej babci.

Pozdrawiam

 
reklama
drugow, czy wy macie rosyjskie korzonki, ty albo maz, bo synka tak egzotycznie nazwaliscie? A co do horroru, to jeszcze dlugo bedziesz pamietac. ja swoj pierwszy porod sprzed 12 lat pamietam, tylko bolu juz nie...bol jest zawsze terazniejszy, wtedy sie liczy, a jak minie to kto by o nim pamietal? najwyzej westchnac mozna o jak mnie bolalo...
martuska witaj w klubie. Wszystko przed toba. bedziemy kibicowac. jak sie czujesz?

A to moj maluch.
sweterek5xc.jpg
 
Do góry