reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

martuśka ty jestes z marcowych mam???
i mieszkasz na bema??
i ja sie dopiero dowiaduję??
no prosze ja na bema sie wychowałam i orzynajmniej raz w tygodniu tam jestem bo przeciez moja mama mieszka na bema
moze my sie w realu znamy??
 
reklama
Jonatanek ma boski sweterek i wogóle pyza z niego do schrupania :)

Czuję się dobrze, jest już tylko coraz ciężej, ale nadal pracuje i pracuje, chociaz obiecywałam sobie wiele razy, że wezmę zwolnienie i wypocznę, no ale cóż... 2 stycznia mam wizytę u Arciszewskiego więc tym razem wezme zwolnienie i poodpoczywam.
Jestem lutową mamą.
Mam termin na 27 luty, ale z usg wychodzi 23

A co do Bema, to ja tu mieszkam półtora roku, więc chyba sie nie znamy z widzenia, ale może...


Pozdrawiam zimowo :)
 
martuśka pisze:
Mam termin na 27 luty, ale z usg wychodzi 23

martuśka- najpewniejszy termin z produ jest z ostatniej miesiaczki - a z USG im wieksze dziecko (miesiac ciazy) tym bardziej sie przesuwa termin o konca np. w Twoim wypadku do konca lutego - :)


a tak apropo's to supcio pogoda wlasnie bylam sobie na spacerku z siostra i tak sobie oddetchnelam - ale sie super czuje :D

i EWA dzis nocuje u mojej siostrzyczki wiec sie wyspie i pobaraszkuje z mezem hehehehe ;)


a troche odpoczynku mi sie przyda po tym calym dlugim ciezkim tygodniu i zabkowaniu ewy ::)


pozdrawiam
 
martuśka zobacz jaki ten swiat mały... ja mieszkałam niedaleko Bema... robiłam codziennie zakupy w PSS na Bema... wysoki stoczek tez znam.. np. ul Fiedorowicza...:)
mam nadzieję że kiedys będąc u rodzinki wskoczysz tez do babyboomowej kolezanki...:):)

Kalina śliczne dzieciątko... i jakie juz duże...:)

dziewczyny u was też taka piękna zima... ale super... tyle sniegu...:):)
 
to patrzę ze my tu osiedlowe forum zakładamy ;D
hehe jaki ten świat mały....


u nas tez zimowo...
miałam wczoraj z dzieckiem bałwana lepić ale stwierdziłam że mi się nie chce z domu wychodzic...
 
uuuuuu..... ale cisza nastała....
czyżby nic się nie działo...?

hmmmm....

u nas tez zimowo...
miałam wczoraj z dzieckiem bałwana lepić ale stwierdziłam że mi się nie chce z domu wychodzic...
ogladałam ppgodę... ponoć w piatek ma u nas deszcz padać...i znowu bedzie chlupa na świeta...buuuu

nie wiem czy to tak tylo u mnie... ale ja mam wielkiego lenia i nie chce mi się nic robić...
jak to szło?..."Boże spraw aby mi się chciało.... tak jak mi się nie chce"....  dokładnie to do mnie pasuje....

miłego dzionka...wszystkim życzę...:)
 
axxa powiedz mi jak mam zrobic taki suwaczek z wiekiem ewy jak maja na forum np. dzeici czerwcowek .... bo kombinuje konbunuje i nic .... eghhhh
 
reklama
ten wątek miejscowo jest chyba najbliższy dla Augustowa-u nas mróz aż skrzypi, w tej chwili mamy już minus 10 stopni!. Termin mam na począteczek lipca więc moja dzidzia na razie mrozu nie odczuwa :). Może polecacie jakiś sklep w Białymstoku z wózkami, łożeczkami itp. Wprawdzie chyba jeszcze za wcześnie kupować, ale rozejrzeć się nie zaszkodzi
Ciepłe pozdrowionka z zimnego Augutowa wszystkim przyszłym mamusiom.
 
Do góry