reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

A w internecie znalazlam info ze zamknięte na stałe :/ Skoro tak super no to sie zapisze, przyda sie bo to pierwsze dziecko i bede spokojna jak z kims pogadam i czegos sie naucze ;)
Ona była na ul Warszawskiej i została przeniesiona na Bema. W sumie to największa w Polsce państwowa szkoła rodzenia ;) Jako, że to moje pierwsze dziecko to wyniosłam z tamtąd bardzo dużo :) Choć i tak najlepsze były ćwiczenia gimnastyczne z Julką (fizjoterapeutka) i Agnieszką (położna), bo one dużo mówiły i opowiadały o porodzie, opiece nad dzieckiem, połogu itp ;)
Wzięłam Agnieszkę na swoją położną i przychodzi do Tymka od czasu porodu. 5 wizyt za nami, jeszcze niestety tylko jedna.. ;) wykąpała z nami pierwszy raz, dużo pomaga i jest pod telefonem. Fajna babka ;)

Ah! I zapisz się na warsztaty "Bezpieczny Maluch" i "Mamo to ja". To takie ogólnopolskie programy edukacyjne o pierwszej pomocy, reanimacji noworodka, bezpiecznej podróży, o szczepionkach itp. Fajne, darmowe i można iść z partnerem ;) Tylko miejsca dość szybko się kończą więc lepiej wcześniej się zapisać przez stronę www :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Musze do nich zadzwonic bo co jeśli przestanę mieć meldunek w Bialymstoku i zacznę w Choroszczy. Mam w planach wyprowadzke z bloku do domu :/
 
aga nie wiem czy pisałam, czy nie ale ogromne gratulacje z okazji narodzin synusia!
niech zdrowo rosnie! :))))

lilumi hejoo..
ja chodzilam w pierwszej ciazy do szkoły rodzenia własnie na w-wskiej, ktora przeniesli na Bema.
tez moge smialo polecic, fajnie ze darmowa,fajnie ze rozdaja upominki, probki itp.

przy drugiej ciazy juz tam nie chodzilam.

ale wszystko wspominam bardzo mile.

wktorym tc jestes?
 
Hej dziewczyny. Co tak cicho na watku???
Jak sobie radzicie z ta przygnebiajaca pogoda?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bardzo się cieszę, że nie muszę jeździć do pracy :) Wstawać po ciemku i wracać jak ciemno, jeszcze zimno z rana :) Jestem szczęśliwa, że siedzę w ciepełku. A w następnym tygodniu będę prać i prasować ubranka, więc nie mam czasu się nudzić
 
To ja od razu polecę Wam "Miętowe Studio" - fotografia dziecięca. Trafiłam na babkę przypadkiem, nie ukrywam, że nie chciałam wydać majątku na sesję niemowlęca i się trafiło! Genialna babka na odpowiednim miejscu, zdjęcia wychodzą wspaniałe, jesteśmy bardzo zadowoleni ;)
Ogromny plus to poświęcenie tyle czasu ile trzeba, bo niektórzy mówią "sesja trwa 2h" a dziecko zanim zaśnie do zdjęć to czas leci.. No i miliard dekoracji, koszy, mis i całej reszty dla maluszka ;)

@Blanla8 Bliźniaki tak? ;) Jak się czujesz? Imiona wybrane? ;)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Przegapiłam Twój wpis :) Będę miała bliźniaki Hanię i Wiktora. Mam lekarza z USK i mam nadzieję, że mnie przyjmą jak będę rodzić. Wstępnie jestem umówiona na cc w 38 tygodniu, ale nie wiadomo czy donoszę. Mam nadzieję, że tak, bo ciąża przebiega prawidłowo, łącznie z większością dolegliwości. Obecnie mam refluks, puchną mi nogi, palce u rąk, ciężko spać itp.
A jak synek rośnie?
 
@Blanka8 Pierwsze pranie i prasowanie ubranek było super! Nawet zrobiłam zdjęcie suszarki z ubrankami hehe ;D
Teraz mój zbój ma 3 miesiące i 1 dzień i codziennie coś się zmiania ;D Uśmiecha się na nasz widok, guga przez większość dnia, no słodziak!
Współczuję dolegliwości, ja w ostatnim miesiącu miałam ucisk na nerw kulszowy. Ojoj.. Bolało! Na szczęście wszystko mija ;P

Mamuśki a jak Wy sobie radzicie? Może uda się któregoś dnia wyjść na kawę. Czytałam ostatnio, że w Białym jest knajpa dla mam z dziećmi "Stykówka". Mają nawet kojec i maty dla takich maluszków jak nasze ;)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej hej [emoji3526][emoji2320]
Czy są tu jeszcze Białostocke mamy [emoji3526]
Szukamy z Milenka 16 miesięcy towarzystwa [emoji3526]
 
reklama
Hej hej [emoji3526][emoji2320]
Czy są tu jeszcze Białostocke mamy [emoji3526]
Szukamy z Milenka 16 miesięcy towarzystwa [emoji3526]
Hej. Ja też mam Milenke Ale 3 letnia już i 3 miesięcznego Marcela . Jest tu trochę mam z Białegostoku Ale na tym wątku się raczej nie udzielaja
 
Do góry