reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

reklama
Ja kupowałam wózek na kawaleryjskiej i polecam oliwa ceny co w sklepach a wybór dużo większy lozeczko przez internet kupowałam ale na rynku jest wszystko dosłownie a pościele itd w fartlandii na rogu składowej i hurtowej lub handlowej.
 
Ja zamierzam kupić używany wózek od kogoś z Białegostoku albo Sokółki, z możliwością obejrzenia przed zakupem. Często się zdarza, że są praktycznie jak nowe a cena o połowę mniejsza. Nie zależy mi szczególnie, żeby mieć jakiś konkretny model, więc dlatego zdecydowałam się na używany. Z łóżeczkiem podobnie.
 
@Karolina9933 Jak kupujesz łóżeczko używane, to polecam tylko kupić do niego nowy materac - jakby ładnie nie wyglądał.
Niestety ze sklepami nie pomogę, bo moi już dawno wyrośli - ja kupowałam w fartlandii na upalnej. Mi akurat zależało głównie na tym, by wózek był lekki i by spacerówkę można było obrócić przodem/tyłem do kierunku jazdy.
 
@Karolina9933 Jak kupujesz łóżeczko używane, to polecam tylko kupić do niego nowy materac - jakby ładnie nie wyglądał.
Niestety ze sklepami nie pomogę, bo moi już dawno wyrośli - ja kupowałam w fartlandii na upalnej. Mi akurat zależało głównie na tym, by wózek był lekki i by spacerówkę można było obrócić przodem/tyłem do kierunku jazdy.
Wiadomo, materacyk nowy :) ja się zastanawiam nad kupnem wózka z gondola i z adapterem do fotelika samochodowego. Spacerówkę chcę kupić oddzielnie, bo zazwyczaj są dużo lżejsze, niż te ze stelażem od gondoli.
 
Ja miałam wszystko w jednym. Pamiętam, że mi spacerówka rozkładała się na płasko. Ja bardzo szybko zrezygnowałam z gondoli, a moje dzieci z wózka (mniej więcej każde jak miało 1,5 roku już się nie dało wsadzić w wózek).
 
Wiadomo, zależy od dziecka. Moja siostra kupiła synkowi wózek 3 w 1 i po paru miesiącach jak mały mógł już nornalnie siedzieć stwierdziła, że nie ma sensu się męczyć i kupiła lekką spacerówkę. Ja się jeszcze zastanawiam. Latem spacerówka jest super, gorzej jesienią i zimą.
 
@Karolina9933 Biorąc pod uwagę jakie mamy teraz zimy - to nie ma znaczenia czy to lato czy to zima :) Mój wózek 3w1 był lekki - jeśli mnie pamięć nie myli to był to chicco trio for me (tutaj link jak to wyglądało, tylko mój był bez bazy do samochodu). Rozpadł mi się po drugim dziecku, ale był dość intensywnie użytkowany. Fajnie się składał do samochodu itp.
 
reklama
Fartlandie i bobo wózki odradzam. Mają bardzo, bardzo drogo.
Polecam Baby na Upalnej - zresztą Pan jest specem od fotelika samochodowego avionaut pixel. Zresztą który też polecam bo najlzejszy i najbezpieczniejszy w swojej kategorii. Zamontowany, ustawiony i dostosowany w 2 samochodach.
Drugie miejsce to na handlowej, octowej nie pamiętam nazwy. Pracują tam same kobiety. Widza olbrzymia i fachowe doradztwo. Wózek kupowałam tam ale zajechalam już z konkretnym modelem, że chce ten i już. Zamówiłam przez stronę producenta do ich sklepu i czekał tam na mnie w magazynie chyba z 4 mc. Można się targować ;) mi z ceny zeszli chyba z 300 złoty
Kawalerykską odradzam towar często z defektem i ukryta wadą.
Polecam wózek 2w1. Niestety 3 w1 najczęściej mają foteliki tzw antymandaty. Uwierzcie mi fotelik jest bardzo ważny. Ostatnio miałam delikatną stłuczkę. A samochód rozwalony jak ta lala. Jechałam sama bez dziecka. Jednak uderzenie bylo dość mocne
Dziewczyny gdzie w Białym planujecie zrobić większe zakupy dla dziecka np. kupić wózek może polecacie jakieś miejsca?
 
Do góry