reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

A ja nie polecam Karwowskiego. Na własnej skórze przekonałam się o jego niekompetencji.. Ale wybaczcie - nie chcę tego publicznie wyciągać.
Szkoda, że masz niemiłe doświadczenia... to ,,moj" zaufany lekarz od 5 lat. A naprawdę, jesli chodzi o ginekologa, to jestem bardzo wymagająca.
 
reklama
Szczerze mówiąc mam gdzieś czy lekarz jest miły czy niemiły - ale ma być kompetentny.
Tak, zgadzam się z Tobą. Tylko wspomniałam, że akurat dr K, ma specyficzne poczucie humoru, a inni są bardziej mili. Przynajmniej dopoty się nie pozna osobowości człowieka podczas kolejnych wizyt.
Uważam również, że najważniejsze są kompetencje, chociaż zdarzały się opinie, nawet moich koleżanek, że,,nie pójdę, bo z Niego gbur itp.".
 
Może po prostu 2 razy trafiłam, gdy nie miał humoru albo miał gorszy dzień.
Ale trzeci raz nie zamierzam ryzykować ;-)
 
A jak sytuacja na naszych porodowkach teraz wygląda? Są porodu rodzinne? Jak z podnoszeniem rzeczy?
 
reklama
A jak sytuacja na naszych porodowkach teraz wygląda? Są porodu rodzinne? Jak z podnoszeniem rzeczy?
Ja rodziłam w Usk nie było porodów rodzinnych ale niby wracają tylko tato musi zrobić test za swoje pieniadze przed porodem ale nie wiem jak to dokładnie działa. Rzeczy można przekazywać 2 razy dziennie jakoś przed południem i między 17-18 godz ogólnie personel bardzo pomocny w dobie że nie ma nikogo z bliskich do pomocy złego słowa nie powiem warunki też super na patologii byłam to sale 3 osobowe czysto łazienka w sali tv itd a już po porodzie sale 2 osobowe też z łazienką czysto nowe wszystko łóżka nowe .
 
Do góry