reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

reklama
Dziewczyny, a co powiecie na temat prof. Knappa? ten starszy, nie syn. Mam umówiona wizytę u niego. Ostatnio byłam w Bocianie u Grygoruka i ten od razu mnie chciał na in vitro kierować.
 
Dziewczyny, a co powiecie na temat prof. Knappa? ten starszy, nie syn. Mam umówiona wizytę u niego. Ostatnio byłam w Bocianie u Grygoruka i ten od razu mnie chciał na in vitro kierować.
Też byłam w Bocianie u Kucia i też na pierwszej izycie kierował na in vitro nawet nie robił mi badań tylko nasienie męża I stwierdził że jedyną dla nas szansą na posiadanie dziecka jest in vitro tylko dwa promile szansy na naturalne poczęcie A obecnie mam synka j to naturalnie poczętego bez wizyt w Bocianie czyli wg mnie to wyciąganie kasy
 
Dziewczyny, a co powiecie na temat prof. Knappa? ten starszy, nie syn. Mam umówiona wizytę u niego. Ostatnio byłam w Bocianie u Grygoruka i ten od razu mnie chciał na in vitro kierować.
Stary Knapp, byłam u Niego w LuxMed, niezbyt diagnozowal mój przypadek, tylko wypisal leki, bez badania i do widzenia. Natomiast młody Paweł Knapp, jest lekarzem ginekologiem onkologiem, jestem jego pacjentka, jest świetny, posiada ogromną wiedzę i stosuje nowoczesne metody badań. Np. Zamiast wycinania, to usuwanie laserem itp.
 
Dziewczyny, a co powiecie na temat prof. Knappa? ten starszy, nie syn. Mam umówiona wizytę u niego. Ostatnio byłam w Bocianie u Grygoruka i ten od razu mnie chciał na in vitro kierować.
Zależy też od przypadku, z jakim idziesz do lekarza. Może w tym celu Knapp (stary) jest dobry:-)
 
Stary Knapp, byłam u Niego w LuxMed, niezbyt diagnozowal mój przypadek, tylko wypisal leki, bez badania i do widzenia. Natomiast młody Paweł Knapp, jest lekarzem ginekologiem onkologiem, jestem jego pacjentka, jest świetny, posiada ogromną wiedzę i stosuje nowoczesne metody badań. Np. Zamiast wycinania, to usuwanie laserem itp.
A żeby było smieszniej od badania piersi mam jeszcze innego lekarza...😂 więc chyba wybor lekarza zależy od indywidualnej osoby i jego przypadku😊
 
Stary Knapp, byłam u Niego w LuxMed, niezbyt diagnozowal mój przypadek, tylko wypisal leki, bez badania i do widzenia. Natomiast młody Paweł Knapp, jest lekarzem ginekologiem onkologiem, jestem jego pacjentka, jest świetny, posiada ogromną wiedzę i stosuje nowoczesne metody badań. Np. Zamiast wycinania, to usuwanie laserem itp.
Miało być nie badań, leczenia*
 
Dziewczyny, a zapytam z innej dziedziny...mam pozostałości po makijazu permamentnym, jeden raz robilam, tak delikatnie, jednak barwnik w kilku miejscach zostal. Chcialabym go się pozbyć.
Czy usuwalyscie makijaż permamentny? Jeśli tak, to bardzo proszę o namiary...:-)
 
Witam Może macie namiar na dobrego fizjoterapeutę niemowlęcego w Białym może być prywatnie bo mój upodobał sobie jedną stronę I tylko w nią przekręca główkę szczególnie jak leży na brzuszku a pediatra nie widzi w tym problemu- brakuje mi słów
 
reklama
Do góry