reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

A ja nie polecam Karwowskiego. Na własnej skórze przekonałam się o jego niekompetencji.. Ale wybaczcie - nie chcę tego publicznie wyciągać. Może u niego jest dobrze, jak jest wszystko dobrze...
Ma odbierać mój poród. Możesz jednak napisać coś więcej? Może być na priv :(
 
reklama
Dziewczyny, jak wygląda teraz cesarka w Arciszewskich? Jak to dokładnie z tym testem jest? Ktoś coś wie?
 
@dory Nie napiszę, bo nie chcę Cię martwić. Ale mam nadzieję, że w Twoim przypadku nie będzie żadnych komplikacji i wszystko będzie dobrze. Nic strasznego się nie stało, ale co się nacierpiałam - to moje.
Co do tego jak wygląda obecnie - wczoraj jak byłam na wizycie wisiały kartki, że nie może być osób towarzyszących i odwiedzających - więc podejrzewam, że w razie czego dziewczyny rzeczy przekazują.
 
Dziewczyny, jak wygląda teraz cesarka w Arciszewskich? Jak to dokładnie z tym testem jest? Ktoś coś wie?
Ja .miałam w grudniu CC u Arciszewskich test covid robisz kilka dni wcześniej prywatnie ważny jest tydzień nie ma odwiedzin ale opieka jest super pielęgniarki i położne są na każdą zawołanie I pomagają przy maluszku po 48h wychodzisz do domu tata dostarcza nosidelko I ktoś Cię wyprowadza bo niestety nikt nie może wejść Jak coś szczególnie Cię interesuje to pytaj? Moja cesarke robił Lipski I nie byla planowana
 
@dory Nie napiszę, bo nie chcę Cię martwić. Ale mam nadzieję, że w Twoim przypadku nie będzie żadnych komplikacji i wszystko będzie dobrze. Nic strasznego się nie stało, ale co się nacierpiałam - to moje.
Co do tego jak wygląda obecnie - wczoraj jak byłam na wizycie wisiały kartki, że nie może być osób towarzyszących i odwiedzających - więc podejrzewam, że w razie czego dziewczyny rzeczy przekazują.
Ależ napisz proszę, bo ja mam innego prowadzącego, ale chciałam rodzic u niego. Mogę się nie zdecydować :)
 
Ja .miałam w grudniu CC u Arciszewskich test covid robisz kilka dni wcześniej prywatnie ważny jest tydzień nie ma odwiedzin ale opieka jest super pielęgniarki i położne są na każdą zawołanie I pomagają przy maluszku po 48h wychodzisz do domu tata dostarcza nosidelko I ktoś Cię wyprowadza bo niestety nikt nie może wejść Jak coś szczególnie Cię interesuje to pytaj? Moja cesarke robił Lipski I nie byla planowana
Czyli nawet mąż nie zobaczy dziecka aż do wyjścia? :(
 
reklama
To znaczy taki super śmieszny? :p A ten drugi poród był jakoś niedawno?
Hehehe dokładnie taki...:-) dla mnie ten lekarz ma fajne poczucie humoru, czasami moze specyficzne, ale mi odpowiada:-) i widzę, że chyba Tobie również?:-))
Trzeci porod, był niecałe 2 lata temu, ale od wielu lat jestem dr pacjentka:-)
 
Do góry