reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

@Integral Niee, nic jej się nie płaci. Po prostu jak ma się swoją położną z przychodni to 3 razy w roku można ją zmienić. I ja zmieniłam na Agnieszkę. Normalnie w ramach NFZ to jest ;) Zgłaszając się do porodu pytają o wybór przychodni do której zapisze się dziecko i jak jest inna położna to proszą o taką informację i od razu ją informują.

@Paaulettt Bardzo rygorystyczne te zasady.. Jak dla mnie aż do przesady ;) Mi tam nigdy nie przeszkadzało mieć pokój z siostrą. Byłyśmy przez to bardo zżyte ;)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
No ale mi sie podoba zycie w Holandii i w sumie popieram takie zasady. Jedyny minus za daleko Bstok a tesknie bardzo za rodzina szczegolnie.

Napisane na telefonie SONY w aplikacji BabyBoom
 
reklama
Aga super pomysl z ta Agnieszka jako srodowiskowa. Tez ja bardzo lubie, gimnastyka znia jest mega. Szkoda za ja mam swoja z przychodni... ale w sumie znam ja od baaaasrdzo dawna.

Dzis mamkryzys. Zacza mi sie 40 tydzien i bardzo bym chciala miec to juz za soba. Wstaje w nocy chyba z 5 razy do wc. Jak dlugo leze to potem mam ogromny problem z podniesieniem sie :-(
Niby jak sie zozchodze to jest juz ok. Ehhh
Paaulettt strasznie masz daleko. Mam siostre co pracuje w Holandii ale na kontraktach wiec co 3 mc jest w bialym.


Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Integral
Gdybym tylko mieszkala tu w NL gdzies blizej lotniska to z pewnością bylabym czesciej w odwiedzinach u rodzicow. Ale ja mieszkam nad samym morzem przy granicy z Belgia i do przejechania mam 3 panstwa w szerz. Dodatkowo mam psa ktorego u nikogo nie zostawię wiec musze jechac autem.

Ale spoko teraz przyjeżdżam we wrzesniu na 4 tygodnie :-)

Napisane na telefonie SONY w aplikacji BabyBoom
 
@Paaulettt To pocieszę Cię, że ja do swojej rodziny mam 370 kmi jeżdżę 2/3 razy w roku..

@Integral Ja też miałam położną z przychodni, ale zmieniłam. To kwestia wpisania dokumentu zmiany w szkole rodzenia :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga to Twoja pierwsza ciąża?

z jakiego osiedla jestes?

Integral..
wspołczuje Ci i to bardzo tych ost dni.
one sa najgorsze.
nie dosc ze ciezko to jeszcze porod sie nie zapowiada..
ehh
musisz byc silna!
a córa mniej wiecej ile wazy?
3,5kg?

-
btw:
o moja Zuzia bawi sie lego.
kupiłam jej lego creator.
taki zestaw w ktorym mozesz zrobic 3 rozne zwierzątka przy pomocy tych samych klockow.
fajna zabawa
mąż tez sie wciągnał :)
ja za swoich czasow tez mialam mase lego ale albo oddałam albo wyrzucilam ,a teraz załuje bo miałam naprawde fajne zestawy :(

niedlugo pewnie czeka nas Lego Friends.
:)

--a to fajnie ze cały czas te same Panie z Bukowskiego.
ja przy 2giej ciazy juz nie chodzilam do nich/.
nie chciało mi sie i nie miałam jak.jedno dziecko juz było w domu.

a i te oddychania..
i tak o nich zapomniałam jak przyszlo co do czego.

ze zmiana połoznej nie wiedzialam.
szkoda.
u mnie taka sobie.
bardzo naciskała na karmienie piersia a ja uwazam ze to sprawa indywidualna.
 
reklama
@black_cherry To moja 3 ciąża, ale niestety pierwsze dwie nie dotrwały szczęśliwie do końca.
Mieszkam w okolicach PKS ;)

Ja mam masę Lego, mojego męża jak był jeszcze mały. Udało się je zachować :D

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry