reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

Aga dzieki za wytłumaczenie :)
zastanawiałam sie własnie gdzie ulokowali "w-wska".
bo usk to wiadomo.

:)
no tak. masz rację.
ja nie myslałam o tym ze moze cos pojsc nie tak i postawiłam na komfort.
 
reklama
Byłam dziś w USK na porodówce. Oprowadza mnie i męża bardo fajna, młoda położna. Warunki wyglądają na na prawdę fajne ;) Tylko ponoć coś in odpływ szwankuje i różnie to bywa z prysznicem na porodowce.
No i ja obkupiłam się w podkłady na łóżko i te poporodowe, jakieś różne podpaski.. A oni wszystko dają.. ;D

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam dziś w USK na porodówce. Oprowadza mnie i męża bardo fajna, młoda położna. Warunki wyglądają na na prawdę fajne ;) Tylko ponoć coś in odpływ szwankuje i różnie to bywa z prysznicem na porodowce.
No i ja obkupiłam się w podkłady na łóżko i te poporodowe, jakieś różne podpaski.. A oni wszystko dają.. ;D

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
W sumie to im powinno zalezec aby pacjentka nie ubrudzila krwia poscieli, lozka itd, prawda?
Dlaczego mialo by byc to w naszym interesie. Ah ta Polska [emoji6]

Napisane na telefonie SONY w aplikacji BabyBoom
 
Aga lepiej miec swoje.niby są dostępne ale wiadomo ze "Schodza" jak ciepłe bułeczki.
a nóż zabraknie..
i co wtedy? gon męża do apteki :p
 
Spoko! Napisałam, że już wszystko kupiłam a tu się okazuje, że oni dają.. ;) Wszystko czeka już grzecznie w torbie do szpitala ;)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Puki co nic a nic. :) raczej zniecierpliwienie, że to dopiero 37tc a ja chcę już tulić synka ;) Do tego jedna wielka ciekawość, jak to będzie, jak to jest karmić, jak będzie spać, czy mam odpowiednie ubranka.. :) No ogólnie odliczam dni, tylko nie wiadomo kiedy Tymek zechce wyjść z brzucha ;)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dokładnie.
nam łatwo pisac ale kazda z Nas sie starała jakis czas.
jednym zajmuje szybciej innym dluzej.

PAulet a masz regularne cykle?
czujesz owulacje?

Aga jeszcze troche ;)
juz nieduzo zostało.
koncowka jest najgorsza.. dłuzy sie okropnie.
zapowiadaja upały od Wtorku :p
wspołczuje ciężarówkom :(
 
Do góry