reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

reklama
Ty się dokładnie dowiedz bo jak dla mnie to cena za samo USG a całe prenatalne to jeszcze test papa i razem pewnie będzie około 600zl chyba że go nie będziesz robic
To jest samo usg genetyczne (dokladnie kosztuje 360 zł). Test pappa z usg to oddzielna usługa i kosztuje 480 zł. Nie wiem jaki jest koszt jak robi się oba badania jednego dnia.
 
To i ja się przywitam. Z tymże ja już w ciąży nie jestem i mam nieco "starsze" dzieci.
Ja akurat pierwszy poród miałam u Arciszewskich, a drugi w USK. Widzę że teraz u Arciszewskich bardzo drogie te wizyty...
Mogłabyś porównać oba porody czy u Arciszewskich jest wart swojej ceny I jak to wygląda
 
Najlepszy sprzęt to jednak mają w usk. I jakby nie było to szpital uniwersytecki w razie czego Ty i dziecko macie fachową opiekę.
Prywatnie wiadomo lepszy poród i opieka po. Zabiorą Ci dziecko żebyś mogła się wyspać np po porodzie. Co do diagnostyki różnie z tym bywa.
Prenatalne polecam Leśniewicza z parkowej. Z usg i papa płaciłam 350 zł.
Hej dziewczyny :) ja też jestem z okolic Białegostoku. To moja pierwsza ciąża (10 tydz.). Chodzę do lekarza na NFZ i do Arciszewskich (głównie dlatego, że mają bez porównania lepszy sprzęt). Jeszcze nie zdecydowałam, gdzie będę rodzić
 
U Arciszewskich ten minus, że jak coś się złego dzieje z dzieckiem czy matka to odsyłają do państwowego szpitala i umywają ręce. Ich rola się wtedy kończy. Najlepiej wybrać szpital z dobrym oddziałem neonatologicznym.
 
Najlepszy sprzęt to jednak mają w usk. I jakby nie było to szpital uniwersytecki w razie czego Ty i dziecko macie fachową opiekę.
Prywatnie wiadomo lepszy poród i opieka po. Zabiorą Ci dziecko żebyś mogła się wyspać np po porodzie. Co do diagnostyki różnie z tym bywa.
Prenatalne polecam Leśniewicza z parkowej. Z usg i papa płaciłam 350 zł.
Co do usk to myślę, że pewnie masz rację. Ja mam do wyboru albo poród naturalny u siebie w Sokółce, albo cc w klinice. Teraz ceny u Arciszewskich i na parkowej są porównywalne.
 
reklama
U Arciszewskich ten minus, że jak coś się złego dzieje z dzieckiem czy matka to odsyłają do państwowego szpitala i umywają ręce. Ich rola się wtedy kończy. Najlepiej wybrać szpital z dobrym oddziałem neonatologicznym.
Pewnie gdybym mieszkała w Białymstoku to bym wybrała USK. Ale boję się, że jak się zacznie to nie zdążę dojechać i dlatego chodzę na nfz w Sokółce, żebym w razie czego mogła rodzić tutaj.
 
Do góry