reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

Ja całą moja trójkę urodziłam w usk. Panie na się są bardzo niemiłe. Ale na patologie ciąży super. Na salach po porodzie też były fajne te od rodzących te od dzieci już mniej. Czułam się jak żebrak jak musiałam prosić o przebranie syna czy o mleko. Do pomagania przy laktacji też nie bardzo. Może temu że akurat urodziłam to na początku pandemie? W dzień jak mnie przyjmowali na następny był zakaz odwiedzin
 
reklama
No ja rodzilam już dość dawno, więc faktycznie wiele mogło się zmienić. Nie biegałam z każdym problemem do nich, ale nie było problemu jak poprosilam o coś przeciwbolowego czy butelkę mleka.
Rodziłam w USK bo mi się poród w 35tc zaczął, a miałam mieć cc u Arciszewskich. Różnica wieku miedzy moim dziećmi to 26 m-cy i taki byl czas od cc.
 
No ja rodzilam już dość dawno, więc faktycznie wiele mogło się zmienić. Nie biegałam z każdym problemem do nich, ale nie było problemu jak poprosilam o coś przeciwbolowego czy butelkę mleka.
Rodziłam w USK bo mi się poród w 35tc zaczął, a miałam mieć cc u Arciszewskich. Różnica wieku miedzy moim dziećmi to 26 m-cy i taki byl czas od cc.
Ja opisuje wrażenia z ostatniego porodu w marcu. Trzy lata temu jak tam urodziłam to było ok
 
A może to zależy na jaką zmianę się trafi? Mnie też wówczas straszyli jak te pielęgniarki są niemiłe, a ja miałam odmienne odczucie i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Wszystko wytłumaczyły, pomogły kiedy prosiłam.
Choć ja też należę do tych, co sobie radzą i nie zawracałam im co chwila głowy.
 
Hej dziewczyny, mamy pytanie odnośnie lekarza Stanisława Michalaka, on pracuje chyba w wojewódzkim, a przyjmuję prywatnie. Co o nim myślicie?
 
A może to zależy na jaką zmianę się trafi? Mnie też wówczas straszyli jak te pielęgniarki są niemiłe, a ja miałam odmienne odczucie i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Wszystko wytłumaczyły, pomogły kiedy prosiłam.
Choć ja też należę do tych, co sobie radzą i nie zawracałam im co chwila głowy.
Tepodejscie położnych do pacjenta było inne że względu na pandemie. Jak rodziłam córkę to było wszystko ok
 
Witam dziewczyny z Białegostoku i okolic😉 mam do Was pytanie. Czy któraś z Was może polecić dobrego ginekologa w naszym mieście, który pomógł w zajściu w ciąże. Jestem po drugim z rzędu poronieniu. Pierwsza ciąża skończyła się zatrzymaniem akcji serca w 10 tygodniu, a druga najpewniej biochemiczna zatrzymana w 5 tygodniu. Zastanawiam się czy zostaje mi już tylko klinika Bocian czy jest jakiś dobry ginekolog który nie powie, ze nic się w sumie nie stało i robić dalej...
 
Witam dziewczyny z Białegostoku i okolic😉 mam do Was pytanie. Czy któraś z Was może polecić dobrego ginekologa w naszym mieście, który pomógł w zajściu w ciąże. Jestem po drugim z rzędu poronieniu. Pierwsza ciąża skończyła się zatrzymaniem akcji serca w 10 tygodniu, a druga najpewniej biochemiczna zatrzymana w 5 tygodniu. Zastanawiam się czy zostaje mi już tylko klinika Bocian czy jest jakiś dobry ginekolog który nie powie, ze nic się w sumie nie stało i robić dalej...
Ja polecam Jolantę Świątecka przyjmuje na ul Podleśnej tylko prywatnie
 
Witam Czy możecie polecić mi dobrego ginekologa może być prywatnie ale żeby pracował w usk? Wiem że do usk trudno się dostać(nie odbierają telefonu) dlatego chciałabym wiedzieć gdzie jeszcze przyjmuje?
 
reklama
Witam Czy możecie polecić mi dobrego ginekologa może być prywatnie ale żeby pracował w usk? Wiem że do usk trudno się dostać(nie odbierają telefonu) dlatego chciałabym wiedzieć gdzie jeszcze przyjmuje?
Ja chodziłam i prowadziłam ciążę u Ewy Gacuta chodziłam prywatnie robiła mi też CC w Usk
 
Do góry