reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

Mój poród w USK też p. Ewa odbierała. Niestety nie wiem jak prowadzi ciążę, bo tylko tam miałam z nią kontakt. I w sumie nie mam zastrzeżeń
 
reklama
Witam Czy możecie polecić mi dobrego ginekologa może być prywatnie ale żeby pracował w usk? Wiem że do usk trudno się dostać(nie odbierają telefonu) dlatego chciałabym wiedzieć gdzie jeszcze przyjmuje?
Kilka moich znajomych prowadziło ciąże u Przepieścia. Jest chyba zastępca ordynatora w USK. Tez do niego chodziłam swojego czasu, to do szpitala przyjmuje od ręki jak się do niego chodzi prywatnie.
 
Ja pierwsza ciaze u Przepiescia, znajoma chwaliła Lemancewicza, Gacuta tez bardzo chwalona
 
Ja chodziłam i prowadziłam ciążę u Ewy Gacuta chodziłam prywatnie robiła mi też CC w Usk

Kilka moich znajomych prowadziło ciąże u Przepieścia. Jest chyba zastępca ordynatora w USK. Tez do niego chodziłam swojego czasu, to do szpitala przyjmuje od ręki jak się do niego chodzi prywatnie.
A gdzie mają prywatną praktykę? Będę wdzięczna za namiary🙂
 
reklama
Dzięki tylko nie mam uprawnień do otworzenia załącznika 😕
No właśnie coś się nie załączylo
Screenshot_20210213-145124.png
Screenshot_20210213-145124.png
 
Do góry