reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

reklama
Hej, może któraś z Was zna dobrego chirurga?bez różnicy czy NFZ czy prywatnie. Chodzi o przepuklinę pępkową.
 
Witam dziewczyny z Białegostoku i okolic😉 mam do Was pytanie. Czy któraś z Was może polecić dobrego ginekologa w naszym mieście, który pomógł w zajściu w ciąże. Jestem po drugim z rzędu poronieniu. Pierwsza ciąża skończyła się zatrzymaniem akcji serca w 10 tygodniu, a druga najpewniej biochemiczna zatrzymana w 5 tygodniu. Zastanawiam się czy zostaje mi już tylko klinika Bocian czy jest jakiś dobry ginekolog który nie powie, ze nic się w sumie nie stało i robić dalej...
Polecam dr Wojciecha Karwowskiego(klinika Arciszewscy, LuxMed) lub Przemyslawa Rećko( klinika Tomaszewski, Medicover) :-)
 
reklama
Polecam dr Wojciecha Karwowskiego(klinika Arciszewscy, LuxMed) lub Przemyslawa Rećko( klinika Tomaszewski, Medicover) :-)
Dobry jest też dr Święc...przyjmuje prywatnie i u Arciszewskich. Jest miły i bardzo dokładny. Natomiast dr Karwowski też jest bardzo dobry, ale ma specyficzne poczucie humoru, co nie każdej pacjentce odpowiada, ale jeśli pacjentka pozna go bliżej, chodzi od kilku lat na wizyty, to jest to miły, ciepły człowiek i bardzo empatyczny.
 
Do góry