reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

A to nie poradzę. Ja z przejściem byłam tylko na kontroli u fizjoterapełty
Ja sama jestem fizjoterapeuta;) też byłam na kontroli u fizjoterapeutki uroginekologicznej i potwierdziła moje przypuszczenia. Mimo tego, że cwicze i zmniejszyła się to jednak ona nie zniknie całkiem sama. Dziękuję i szukam dalej ;)
 
reklama
Dziewczyny, proszę napiszcie, czy jest jakiś ginkolog w Bialymstoku, który pomaga zaplanowac plec?
Oczywiście najważniejsze zdrowe dziecko, ale jak się ma już kilkoro dzieci danej plci, to się marzy o innej...;-)
 
Moje gratulacje:-). Chłopiec dziewczynka? Pierwsze czy kolejne dziecko?
Mam chłopczyka prawie 4 lata a teraz dziewczynka. Ja sugerowalam się chińskim kalendarzem płuci u mnie się sprawdził może przypadek tylko trzeba go umieć odczytać patrzysz na wiek skończony swój nie rocznikowo np jeśli chcesz zachodzić teraz w ciążę a urodziny masz w czerwcu to patrzysz na ukończone lata i miesiące kiedy jaka płeć wychodzi. A Ty już masz dzieci? Jaką chciałabyś płeć? Tu wstawiam ten kalendarzZobacz załącznik 1238074
 
Ja sama jestem fizjoterapeuta;) też byłam na kontroli u fizjoterapeutki uroginekologicznej i potwierdziła moje przypuszczenia. Mimo tego, że cwicze i zmniejszyła się to jednak ona nie zniknie całkiem sama. Dziękuję i szukam dalej ;)
Dobrze wiedzieć. Pod,ielisz się nadmiarem na fizjo- uro. Jestem obecnie w 4 ciąży i jest ciężko [emoji30]
 
Polecam dr Wojciecha Karwowskiego(klinika Arciszewscy, LuxMed) lub Przemyslawa Rećko( klinika Tomaszewski, Medicover) :-)
A ja nie polecam Karwowskiego. Na własnej skórze przekonałam się o jego niekompetencji.. Ale wybaczcie - nie chcę tego publicznie wyciągać. Może u niego jest dobrze, jak jest wszystko dobrze...
 
reklama
Mam chłopczyka prawie 4 lata a teraz dziewczynka. Ja sugerowalam się chińskim kalendarzem płuci u mnie się sprawdził może przypadek tylko trzeba go umieć odczytać patrzysz na wiek skończony swój nie rocznikowo np jeśli chcesz zachodzić teraz w ciążę a urodziny masz w czerwcu to patrzysz na ukończone lata i miesiące kiedy jaka płeć wychodzi. A Ty już masz dzieci? Jaką chciałabyś płeć? Tu wstawiam ten kalendarzZobacz załącznik 1238074
Mam 3ke dzieci. Marzy mi się właśnie dziewczynka. Chińskie mi się nie sprawdziły, więc szukam medycznych info, najlepiej by dopomogl mi lekarz, który pomaga parom poprzez porady dot.okreslonej plci:-).
Slyszalam, że jest ktoś taki w Kriobank, ale zapomniałam, jak się nazywa :-p
 
Do góry