reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

reklama
Hehe hej nie wierzę że niem ma tu ani jednej mamy z Białegostoku.
Nie chcecie się ujawnic??
Dziewczynki śmiało...
 
witaj jus20sto.... ja jestem z okolic Białegostoku... bardzo bliskich okolic...:):) mam jakies 20-25km.... ale niestety jestem jeszcze na etapie starań... chociaz mam nadzieję że juz niedługo się uda...:):)
 
Hej. Ja co prawda dzialam od poczatku ciazy na forum bialostoczanek ciazowym, ale moge zajrzec i tu od czasu do cxasu...Moj maluch ma juz 2,5 miesiaca- na imie ma Jonatan. Jonatan ma dwoch braci- Dawida 5 lat i Macka 11 lat. Dawid chce na swieta zestaw zadlo skorpiona, a maciek wormsy totalna rozwalka... ;D jednym slowem prawdziwi mezczyzni. Moj maz Filip zazyczyl sobie dresy ;D Jestem jedyna baba w swoim domu i dlatego , powtarzam, dlatego szukam bab w sieci. Sa rzeczy ktore facetom nie mieszcza sie w glowie... aha, jestem nauczycielka. ;D
Sorry za literowki, pisze na laptopie
 
heh dziewczynki fajnie że ktoś sie odezwał
mnie chwilowo nie było bo nocowałam w szpitalu na patologii ale juz jest wszystko w porządku i wracam na dobre na forum.
 
jus20sto mam nadzieję że to nic powaznego.... duzo zdrówka dla Ciebie i dzieciaczków (tego już w realu i tego w brzuszku)
 
axxa w sumie to zwykłe zmęczenie było lekarz kazał się nie przemęczac ale jak to jest mozliwe przy takim dziecku jak moja Julka... no cóz powrót do rzeczywistości. trzeba brac się ostro do roboty bo swięta tuz tuz a ja dale j w buszu chodze...
 
jus20sto ja tez jeszcze nie zaczełam porządków świątecznych... a nie mam tyle obowiązków co Ty.. siedze sobie sama cały dzień w domu... ale za to mam wielkiego lenia... nie chce mi sie nic robic... i znowu w ostatnim tygodniu bede pędzić ze wszystkim...
mam nadzieje że mąż Ci w tym wszystkim pomoże... przecież to wielki trud teraz dla Ciebie... Julka i jeszcze sporawa już fasolka... a tak wogle to ja się czujesz? dzidzius w brzuszku rozrabia?
 
heh dziewczyny w szpitalu się smiały ze dzidziol nadrabia za wszystkich tak mi brzych skakał ze nawet krzyzówki spadały...
a tak poza tym to w porządku, wczoraj tylko u mamy najadłam się pierogów z kapusta a potem pipiłam mlekiem i zajadłam serkiem homogenizowanym no i dzisiaj żołądek daje o sobie znać. No ale cóz siła zachcianek... hehe
Julka mi własnie zasnęła to cos porobię w domu. Heh u was tez tak zimno. Ja jestem z Wasilkowa a wcześniej całe życie w Białymstoku spędziłam. A wy. Konkretnie z kąd jesteście??
 
reklama
Do góry